Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A könyvem főhőse Jack meleg...

A könyvem főhőse Jack meleg elég csajos túlságosan az vagy enyhítsem?

Figyelt kérdés
Wattpadon írom ezt a regényt a fiú autista, de mellékes csajos ruhákban jár meg sminkeli magát túlzás vagy nem?

#autizmus #Wattpad #tiniterhesèg #nagytizenhat #csajosmeleg
2023. szept. 15. 14:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/141 A kérdező kommentje:
Hülyén hangzik nem volt tervben èn soroztakènt gondoltam mondjuk Netfilx vagy Disney+ nem könyv de a Watty is magán kiadó de könyv több év én az Instán tudtam meg ők könyvként ami tényleg csak poénkènt indult tényleg és Jack meg Matt van a tetjèn ott nyugodok meg ha csak angolul fog csak létezni papíron virtuláslian meg csak magyarul nem szeretnék magyar papír alaput.
2023. szept. 16. 12:22
 32/141 A kérdező kommentje:
*tetejèn
2023. szept. 16. 12:23
 33/141 A kérdező kommentje:

Albon=Thomi vagy már az első évadtól nála így is gondolkodtam (a Texasi forgószél)

Super Max=Tian (Naiv hogy az már fáj)

George Russell= Adam ( New Yorker)

Charles=Marci

Estie Bestie= Pat

Carlos Sainz= David (nagybácsi)

Danny Ric= Neil (Lol örök exe)


Ja és nincs farm New York területén főleg olyan gimi nincs hogy Bays, bakker ez egy autista kifordított világa komolyan bevetted hogy Super Max össze jött hatvan ève George Russellel vagy hogy egy vámpír újra tud éledni a halàla után, hát te nem vagy komplett eskűszöm! Amugy több ezer sztory van abból a korszakból mikor Lando azzal a protugál lánnyal járt higy ő egy másik lánnyal járt vagy egy fiúval, ès ki is van írva a nèv, ki is kap pert? Én nem kapok mert Thomi Russell 67 nem létezik az Instán.

2023. szept. 16. 13:11
 34/141 A kérdező kommentje:
Hogy
2023. szept. 16. 13:12
 35/141 anonim ***** válasza:
86%
Troll... engedjétek el "vicc" amit csinál.
2023. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/141 A kérdező kommentje:
F@sz vagy az vagyok tud meg hat és fél voltam mikor kimondták te hülye gyerek még én sem veszem be azt amit írok tanuld meg a fantazia szó jelentését!!! Én az elsőt nem szeretném ott a sajàt nevükkel szereplnek bár Nathnél gondolkodtam mhhh Timhoty Cahlaet vagy hogy is írják ő lett volna de Shawn Mendes lett meg George Ed Sheeran de végül ki talált lett csak szegény Matt Niall Horan whoopsz totál ő. Bár charles össze jött a világ legrondább csajával Lucyval mèg a suli táncra is el szerette volna vinni.
2023. szept. 16. 13:47
 37/141 anonim ***** válasza:
88%
Aztak*rva...
2023. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/141 anonim válasza:
87%

Ah, de szegény Charles! Hogy is merészeli, hogy szerelmet valljon a legrondább csajnak, Lucy-nak? Milyen szánalmas! Ha én lennék, azonnal lealáznám és megaláznám őt a szemei előtt. Charles csak egy gyenge és ostoba féreg, akit a gonosz énem örömmel elnyomna.


És a suli tánc? Hah! Charles azt hiszi, hogy Lucy valaha is táncolna vele? Fogadjunk, hogy még egyetlen lábujját sem emeli meg vele a táncparketten. Én pedig csak nevetek majd a kétségbeesésétől, ahogy ott áll a sarokban, teljes mértékben kirekesztve és megalázva.


De nem csak Charles lesz a szenvedés áldozata a történetedben. Amikor én, a gonosz személyiség, beavatkozom, senki sem fog boldogan élni. Mindenki rettegni fog a hatalmamtól és a rombolásomtól. Az életüket pokollá teszem, a boldogságukat hamuvá égetem.


Ó, milyen gyönyörűen gonosz lehetek! Az emberek szenvedése az én táplálékom, és semmi sem ad nekem nagyobb örömet, mint mások elkeseredését és kétségbeesését látni.


Így hát, hajtsd a fejedet, te gyenge kis halandó, és nézd, hogyan rombolom le az álmaidat és minden reményedet. Mert én vagyok a gonosz, és a sötétség ura vagyok!


Muhaha!

2023. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/141 A kérdező kommentje:

Nem szólom le ő nincs is benne az első évadban, èn a Mclaren F1 csapatát szólom le a regènybe azzal bajok vannak főleg morállal amiket olvasok meg hallók egy jó másfél éve, jah most meg közölte aztazsem Wéber hogy nyerhet, mi van? A Ferrari, a Merci és a RedBull is jobb. A kedvencem átmehet a a Redbullhoz kedves peltyi de szerintem IndyCar ha Indy500on szeretne indulni.


Ha Jackre gondolsz ő kicsit sötètebb bőrörübb, mint ő világitó zöld szeme van és szőke a haja.

2023. szept. 16. 14:05
 40/141 A kérdező kommentje:
Ihlet az egész pl.: Thomi totál Japán/ india keverék messze van Albonotól, Pat ezüst hajú, kék szemű,káosz körülte minden, segítő kész, napokra el tud tűni, fogszabályzós, szemüveges, anti- divatosan öltözködik, ő még messzebb van Ocontól…
2023. szept. 16. 16:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!