Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért írnak sokan orbitális...

Miért írnak sokan orbitális baromságokat válasznak 1 normális kérdésre? :O

Figyelt kérdés
Ha zavarja őket 1 kérdés akkor inkább hagyják figyelmen kívül mint, hogy hülyeségeket írjanak rá.... vagy nem kötelező nézni itt a kérdéseket! Törlöd magad és kész, mint, hogy más idegeit felturbózd!
2010. okt. 19. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel sok a hülye.:D
2010. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jelenti ugyanazt a normális kérdés.
2010. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az ezotéria témakörben lévő válaszolókat utálom de nagyon...Az egyik legnagyobb bunkóság ha a másik hitét gúnyolják ki. Én se járok a vallás témakörbe vagy a tudományba vagy mit tudom én hova beírni hogy szerintem ez hülyeség...persze, vannak tényleg hülye kérdések amiről lesüt, hogy a kérdező se gondolja komolyan (lásd most az egyik legfrissebb kérdés..."Vajon hogy WC-znek a sellők?") de a legtöbb nem ilyen.
2010. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokan, össze-vissza tesznek fel kérdéseket mindenféle kategóriába (ami eredetileg a humorba lenne szánva), na ők azok, akik hülye válaszokat is írnak. Az ezotériában engem is nagyon zavar, kiváltképp a mágia és okkultizmusban. Igen, én se megyek máshova ömlengeni, hogy ő a hülye, sajnos, nem lehet őket letiltatni. Vannak még kedvenceim, akik bármilyen halloweeni kérdésre azzal jönnek, hogy nem vagyunk Amerikában. Őket legszívesebben arcul csapnám lábbal. Csak beszólnak, de a kérdésre nem bírnak válaszolni. Nekem is volt már nem egy normális kérdésem, amit megtaláltak az idióták.
2010. okt. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!