Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Moletteknek szalagavató?

Moletteknek szalagavató?

Figyelt kérdés

50-es a ruhaméretem, így hogy néznék ki a keringőn? Inkább ne táncoljak? Mit javasoltok? Volt aki ekkora mérettel táncolt?

Tudom, fogyjak le, folyamatban van a gyógyszer beállítása.



#szalagavató #molettség #50esruhaméret
dec. 10. 18:15
 1/4 anonim válasza:
85%
Miért hagynád ki ezt az alkalmat, csak mert molett vagy? Igenis menj el, táncolj! Mikor lesz? Ha pár hét múlva, addig még majd tudsz fogyni, a ruhákat is elvileg többször kell próbálni, hogy rád igazítsák! Ez egy tök szép dolog, meg alapvetően egy tök jó nap (az enyém az volt), ne hagyd ki! Biztos,hogy nagyon csini leszel, szép sminkek, frizurák vannak, ez egy izgalmas dolog!
dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz meg pár szalagavatós videót.
dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Hogyne táncolnál! Vannak ruhák, amik moletteknek is jól állnak, sőt! Attól, hogy molett vagy még lehetsz szép, a ketto6nem zárja ki egymást :)
dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hosszúhajú ***** válasza:
én mindig becsülöm ha valaki vállalja magát, ha nézek szalagavatós videókat, a molett lányok iránt mindig nagyobb tiszteletet érzek, mert ők nemcsak táncolnak, hanem vállalnak is. hogy látod most 3 héttel később?
dec. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!