Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az ördögöt jelent az a...

Mi az ördögöt jelent az a hátborzongató szó, hogy "hívásozás"?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam vele először.

Gondolom, nem szimpla telefonálást, mert akkor remélhetőleg ezt mondanák.

Nagyon hosszan tartó telefonálást jelent, ami közben az ember esetleg mást is csinál?

Esetleg a chatelés magyarítása? Mert akkor talán még örülök is neki és visszavonom a hátborzongató jelzőt!



dec. 15. 22:39
1 2
 11/16 BringaManó ***** válasza:
szkájpoltunk ;-)
dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 BringaManó ***** válasza:

"Esetleg a chatelés magyarítása? Mert akkor talán még örülök is neki és visszavonom a hátborzongató jelzőt!"


:-DDD Na ez az, pontosan így van: mitől "hátborzongató"? Csak attól, hogy új és/vagy ismeretlen... Amúgy szegény hidegrázósnak kikiáltott szavakkal nem is lenne semmi baj, csak hát újak... Jaj, változás, segítség, meneküljünk! :-)

dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szkájpoltunk - valahol ez is hátborzongató... Mint a Brájen, Dzsindzser, Főbe és társai...
dec. 16. 15:52
 14/16 TappancsMancs ***** válasza:
Mondjuk én nem tudom mi ez a szó, de mitől lenne hátborzongató? :) Inkább fura, talán érdekes, esetleg szokatlan vagy érthetetlen, netán helytelen, de hátborzongató hogyan? :) Kérdezd meg a hívásozóktól. :D
dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hát attól, hogy lehet így kitekerni a nyelvet!

Bár, egyre jobban tetszik...

dec. 16. 18:08
 16/16 BringaManó ***** válasza:
Hát ha lehet ülésezni is... :-D
dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!