Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A DPD miért próbálja velem...

A DPD miért próbálja velem felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sorra írják az emailt, viszont én nem rendeltem semmit. Már ha tényleg ők azok, mert a spam mappába jön.
jan. 1. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
NEM a DPD akarja veled felvenni a kapcsolatot, hanem így akarnak valakik - NEM a DPD - vírust vinni a gépedre!
jan. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Lefogadom, hogy nem Magyar számról kaptad. (+36)


Azonnal töröld. A linket ami benne van véletlenül se nyisd meg.


A számot pedig tilsd le.


Ez egy csaló sms, amiben a bankkártya adataidat akarják megszerezni, és pénzt lopni tőled.

jan. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A DPD max. 2 emailt+1 SMS-t küld (1./Felvette a neked küldött árut; 2./Meg a várható csomagod érkezésről)
jan. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a dpd, hanem a csalók. Töröld ki az üzenetüket.


Olyan ez, mint amikor a magyar posta írt nekem francia számról. :D

jan. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a magyar postától kapok emailokat, de annyira rossz magyarsággal, hogy egy mondaton belül tegeznek meg magáznak - egyértelmü, hogy csalás
jan. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!