Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ebből a szituációból hogy...

Ebből a szituációból hogy másszak ki?

Figyelt kérdés

Anyám munkahelyén van egy lány, aki mozgássérült, több agyműtétje volt, satöbbi. Ennek a lánynak van egy mp3 lejátszója, és anyám nevében megkért, tegyek rá neki zenét. Milyen zenét szerethet egy ilyen lány? Van jópár ötletem, hogy mit fogok rátenni, de furán érzem magam amiatt, hogy engem kért meg. (anyám gyógypedagógiai asszisztens)


16L


2010. okt. 22. 19:37
 1/4 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle, milyen zenéket szeret. Bánj vele úgy, mintha egészséges lenne, mintha a barátnődet kérdeznéd.
2010. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nincs időm, hogy találkozzak vele. Úgy tudom, a diszkós zenét szereti nagyon, szóval kapott egy hatalmas adag David Guetta-t :D Bár az inkább trance, ha jól tudom.
2010. okt. 22. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem örülni fog neki.

Barátkozz vele, lehet, hogy azért kért meg rá pont téged, hogy tegyél neki zenét, mert benned bízik és örülne, ha barátok lennétek.:)

2010. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukádat, hogy mit szeret.
2010. okt. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!