Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyenkor? Nem...

Mit lehet tenni ilyenkor? Nem felháborító?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályunkban,akivel az osztályfőnök elsőtől kezdve kivételezik,mert ő gazdag és megteheti 2 hetente,hogy eljárjon külföldről az Operettszínházba,és ezzel nagyra is van,aki nem pénzes,azt lenézi.Ő megteheti,hogy suliidő alatt színházba jár tanítás helyet,és nem kell neki másnapra hozni igazolást,mi,többiek pedig már ha nem hozzuk másnapra az igazolást,már le vagyunk ordibálva,ofő elmond mindennek.

Ez a csaj már nyalizik elsőtől az osztályfőnöknek,szalagavató is az szerint lesz,ahogy ő akarja,mi meg fizethetünk egy halom pénzt ő végette,mert ő elitnek érzi magát.


2010. okt. 23. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Te ne figyeld ennek a lanynak a szokasait, s nem tudom elkepzelni, hogy tanitasi ido alatt szinhazba mehetne es ezt a tantestulet megengedne.

Majd a vizsgan kifog derulni, tehat Te csak tanulj!

2010. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de elegem van a kivételezésből,meg a csaj nagyképűségéből,fennhordja az orrát állandőan,kibeszéli a nem gazdagokat
2010. okt. 23. 10:07
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Irigy vagy és hülyeségeket beszélsz. Előbb magadba kéne nézni. ha valami meg nem tetszik lehet iskolát váltani.
2010. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sajnos az ofő megengedi neki,
2010. okt. 23. 10:08
 5/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok irigy és nem csak én látom így,a többi gyerek is felháborítónak tartja
2010. okt. 23. 10:09
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Jól megkéne szoptatni!
2010. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

A szülők fogjanak össze és beszéljenek az igazgatóval.Ha nem használ,az iskola fenntartójánál tegyetek panaszt. A szalkagavatótz pedig ne az ő óhaja szerint szervezzétek.

Náűlunk ius volt egy ilyen beképzelt gazdag lány,de az osztály és a diti helyretette. Nem kell mindent eltűrni neki!

2010. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
91%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:08 :

TE NORMÁLIS VAGY?

Szerinted hülyeségeket beszél? Milyen dolog az, hogy az a gazdag csajszi színházba vagy hova a francba jár tanítási időben?

A vizsgák meg... Anyuci meg apuci pénzzel mindent megold, tehát az sem akadály... Fogjon össze az osztály, szóljatok a szülőknek, és ők együtt beszéljenek az igazgatóval.

2010. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez mitől családi kapcsolat? Mi a konkrét kérdés?
2010. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az szerintem baromira nincs jól, hogy egy rakat csóró gyerek csóró szülei vagyonokat fizessenek a gazdag csajszi kénye-kedve szerint, mert Ő ilyen meg olyan szalagavatót akar... Tessék beírni az ellenőrzőbe a szülőknek hogy "Tisztelt Osztályfőnök Úr! Sajnálattal értesítem, hogy az én családomnak a drága csilivili sznobavatóra nincsen pénze, így kérem a költségvetés újragondolását. mi fizetjük az osztálypénzt meg az SZMK pénzt, Az Osztályfőnök Nekünk köteles elszámolni. Tisztelettel: A Szülő."


Ezt beírja 20 szülő a 30-ból, akkor tuti hogy nem lesz aranyból a művirág és tuti nem kell majd a BS-ben tartani a szalagavatót. Össze kell fogni, emberek!


Há' nehogymá' !

2010. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!