Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezzel be lehet csapni az...

Ezzel be lehet csapni az utcán kéregető, kötekedő cigányokat?

Figyelt kérdés
Feláll a hátamon a szőr már lassan, ha meghallom a pályaudvaron, hogy "szia bátyja/uram...nincs egy kis apród, eskü arra kell meg erre kell...meg nézzem meg mennyi az ideő, de ha lehet a telefonomom". Ezeket, hogy kell kezelni? Nem vagyok kötekedős fajta alapból. Múltkor annyit mondtam, hogy bocsi nincs kp-m csak kártyám, na erre kezdte a műsort: "a rák egye ki a beled..." meg egyéb nyalánkságok. Két ötletem van ami ami talán működhet. Az egyik, hogy külföldi vagyok és játszom a hülyét, mintha nem értenék egy szót sem. Ez mennyire működhet? A másik. A cigányok köztudott nagyon babonásak. Ha esetleg eljátszanám mintha megszállt volna valami rontó démon és rángatóznék meg abszurd mondatokat suttognék attól megijednének? Ti hogy kezelitek az ilyeneket?

jan. 14. 22:40
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Idő*** elírtam
jan. 14. 22:41
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik :rá se nézel, továbbmész.
jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom hogy egy fillér kp nincs nálam, sajnálom. És megyek tovább, bármit is mond. Nem érdekel.
jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Én azt szoktam mondani, hogy el kell menni dolgozni. A legtöbb kicsit összekapná magát, szállón letusolna, kimosná a ruháját, felvennék egy gyárba. Mondjuk ahol van szállás is. A szobatársa biztos "örülne".
jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
81%

"Szorri i onli szpík inglis"


Nekem bevált. Még.

jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem becsapni kell, hanem ugy menni az utcan, hogy meg se probaljon odamenni vagy hozzad szolni. En nem vagyok egy vasgyuro (khm... szoval tenyleg nem), de a legritkabb esetben jon oda alkesz/cigo/homie keregetni, vagy ha megis, egy menet kozben es ra se nezve elhangzo 'takarodj' hatni szokott.


Ne lassa benned az aldozatot, az a lenyeg.

jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Mintha meg se hallanám.
jan. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
jan. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
Megmutatom neki a viperámat.
jan. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet, mert akkor azt hiheti, hogy kiszolgáltatott vagy.
jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!