Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről akik még nem jártak az országuk fővárosába mint ha egy magyar nem volt még Budapesten? Lenézitek?

Figyelt kérdés
Valahogy minden embernek van erről véleménye és én is olyan furcsának tartom hogyha nem volt valaki Pesten persze sajnálom azokat akiknek nincs pénzük hogy elmenjenek de azért illene tudni hogy milyen vagy nem ?
2010. okt. 23. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valaki inkább vacsorát főz a gyerekeinek, minthogy Budapesten szórikázzon...
2010. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolod, akkor gondolom az is természetes, hogy te minden megyeszékhelyen már jártál, vagy minden városban? Miért lenne törvényszerű személyesen járni valahol, ami a lakhelyétől messze van? Attól még ismerheti, könyvekből, filmekből stb. Nem? :)
2010. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem le egyáltalán, inkább sajnálom, hogy nincs erre pénze. Ha meg van, és nem érdekli, akkor is az ő dolga, semmi közöm nincs hozzá.
2010. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szerbiai vok, és nem voltam még soha Belgrádban, és nem is tervezek menni, egyáltalán nem vonz. De, viszont Pestet imádom, és amikor csak tehetem szívesen megyek.

Jó lenne, ha lennének ott barátaim...h több napot is ott tölthessek, és eljárjunk szórakozni, majd később segítsen ott melót találni, stb.:)

2010. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én romániai vagyok, és még nem voltam Bukarestben. Sőt, egyáltalán nem is vonz a gondolat, hogy meglátogassam. a környezetemben élők 3/4-e nem volt Bukarestben, viszont mindenikük (beleértve engem is) többször is járt már Budapesten. Szóval nem mérvadó.
2010. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Értelmetlen a kérdésed.Nem mindenkit érdekel a főváros,és sokan vannak akik 300-400 km-re laknak,így eszük ágában sincs fizetni több ezreket,hogy 1 napra felmenjenek..

Te melyik városokban jártál eddig? Voltál Debrecenben,Egerben,Sopronban,Veszprémben,Szécsényben, Balassagyarmaton? Ha nem akkor téged is le kéne nézni? Akkor te is szánalmas vagy?

2010. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is nézem le és nem is sajnálom őket. Csak érdekes, számomra. Nemrég egy Szlovákiában élő magyar barátommal átutaztam Pesten, mondta hogy még sose járt ott. De úgy alakult, hogy a metróval volt a legegyszerűbb átmenni rajta, kérdeztem hogy nem akar-e várost nézni kicsit, vagy valami. Mondta hogy nem, ez is csak egy nagyváros :) Úgyhogy látott pestből két vasútállomást, egyébként meg a föld alatt mentünk át :D
2010. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én csak azért jártam Pesten, mert vannak itt rokonaim, akiket meglátogattunk, egyszer elhoztak osztálykirándulásra, aztán meg ide jöttem egyetemre. Ennyi. Amúgy leszarnám.
2010. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
Nekem az mar be, hogy aki csak kocsival volt itt, és nem látott semmit, nem tud semmit, az fikázza szét a várost. Szerintem elötte igenis nézze meg.
2010. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!