Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó voltam, bocsánato...

Nagyon bunkó voltam, bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés

Hajnalban keltem, 4 órás út után jó nehéz táskával siettem hazafelé...Házunk melletti buszmegállóba két fiatal-14-15éves lány jött velem szembe, nem mentek volna arrébb, én meg amilyen hirtelen haragú tudok lenni, hozzájuk vágtam:

"Nehogy arrébb emeljétek a seggeteket, hülye pcsák!!!"

Csak néztek, utána meg is bántam, de ez már a századik ilyen eset volt, hogy tinik egymás mellett jönnek én meg kerülgetem őket a pakkjaimmal, mert ők nem bírnak egymás mögé menni.


2010. okt. 26. 09:40
 1/10 anonim válasza:
Én nem kérnék bocsánatot, mert szerintem is bunkóság az ilyen (persze ez nem azt jelenti, hogy Neked sem kell :) ha Te jobban érzed magad, kérj, hátha nekik meg ez fog mutatni valamit, elgondolkodnak...)
2010. okt. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:D:D ez jó:D jó fej lehetsz, kár hogy nincs ilyen ismerősöm :D
2010. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Amúgy általában udvarias vagyok, csak bizonyos esetekben "kattanok be".

2010. okt. 26. 09:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérj bocsánatot! Már minek?

Amúgy meg igazad volt, csak azért a káromkodás részét kihagyhattad volna...

2010. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínúleg a kislányok elkönyvelték magunkban a dolgot úgy, hogy begyöpösödött öreg vagy, és nem számít, min puffogsz. Ha odamész és bocsánatot kérsz (még akkor is, ha a kifakadás amúgy jogos volt, tehát ilyenformán tényleg nem kéne), akkor viszont lehet, hogy elgondolkodnak, hogy nicsak, te is ember vagy, és legközelebb talán eszükbe jut odébbmenni.
2010. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyan, semmiség. Egyszer majd csak megtanulják. Én akkor akadok ki, ha hárman egymás mellett nyugodtan sétálgatnak a bicikliúton, és senki sem fér el mellettük bicajjal. Én nem egyszer szóltam már be ilyen esetben. De én azért a sértegetést mindig kihagyom. Max flegmán beszólok, hogy : Muszály elfoglalni az egész utat???
2010. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az emberek vonulnak, nem közlekednek. Én már nem is foglalkozom ezzel, amilyen cikkcakkban megyek néha a városban, alig jutok A-ból B-be. :D Ha siet az ember, tényleg bosszantó. Viszont akik a 2 ember széles járdán beállnak egymás mögé, hogy elférjek, annak újabban meg is köszönöm.
2010. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha fennáll a bocsánatkérés lehetősége, akkor nyílván ismered őket. Én valószínűleg egy mondatban elmondanám azt amit gondolok, hogy "Bocsi, hogy kifakadtam nem volt szép, de azért meg lehet érteni."
2010. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen nemű? A megfogalmazás gáz volt, egyébként jogos. Most már ne kérj bocsánatot, mert az olyan lenne, mintha mégiscsak elismerned az ő "igazukat".
2010. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt honnan tudhattak volna, hogy te mennyi torturan mentel at? Ez olyan kirohanas, amit pihenten nem tettel volna meg. Szerintem ne kerj utolag bocsanatot, viszont maskor fogalmazhatnal kulturaltabban, mert ezzel alacsonyabbra sullyedtel, mint ok. Ugyanezt normalis stilusban is ki lehetne fejezni, nem?
2010. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!