Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen nyomorultak a Britek?

Miért ilyen nyomorultak a Britek?

Figyelt kérdés
Miért nem tesznek semmit az ellen, hogy fiatal bandák garázdálkodnak és sötétedés után nem tanácsos az utcán tartózkodni mert elkapnak? Miért nem hordhatnak a Brit rendőrök lőfegyvert? Így mégis mi tekintélyük van? Normálisak ezek?
márc. 29. 14:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Másfelé nézelődöm, valami ázsiai irszágba, azok tudnak viselkedni.
márc. 29. 20:28
 12/16 A kérdező kommentje:
Országba*
márc. 29. 20:29
 13/16 A kérdező kommentje:
Amúgy sem vonz Anglia, picivel jobb életszínvonal, de cserébe pocsék idő, millió feka meg arab, ronda épületek, köszi, nem, akkor már előbb Németország vagy Svájc. Csak érdekelt hogy változott e valami ezen a téren.
márc. 29. 20:31
 14/16 anonim válasza:
Németország meg Svájc tipikus ázsiai országok 😂
márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Semmi különös, csak a balos liberalizmus eredménye. Ugye ne üssük a kölyköt mert szegény traumatizálódik, beszéljünk vele. Az eredmény: késelős tinédzser bandák átvették az uralmat az utcák felett.


Mi a baj a liberalizmussal? Minden!

Évszázadokig bevált jól működő módszereket, tradíciókat irtottak ki most meg csodálkoznak, hogy a gyermekeik irányíthatatlan szörnyetegek.

ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

“ Amúgy sem vonz Anglia, picivel jobb életszínvonal, de cserébe pocsék idő, millió feka meg arab, ronda épületek, köszi, nem, akkor már előbb Németország vagy Svájc. Csak érdekelt hogy változott e valami ezen a téren.”


11 éve vagyok itt. Ide ne gyere. Csináltam egy kis pénzt de cserébe el kellett adnom az életem. Igazából nem csak a gyerekek betegek, hanem az őket nevelő szülőkre is simán felállíthatnák a szociopata diagnózist, ők sem tudnak viselkedni, 60 éves nyanyák várják a hétvégét, hogy kikenhessék magukat és mehessenek partozni, meg 20 éves kölyköket kérnek fel, hogy megbhasszák őket. Ezeket mind láttam a saját szememmel.

Ez sehogy sem normális. Akkor ilyen emberek milyen gyerekeket nevelnek?

Engem is megtámadott egyszer egy ilyen biciklis tini banda, pedig 30 felett vagyok és nem is kis darab. Én megúsztam egy taslival tarkóra, de valszeg ha visszaütök már nem itt irogatnék.

ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!