Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szoktak a szülők két...

Miért szoktak a szülők két szülinapi tortát készíttetni a gyerekeiknek?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Én még nem láttam ilyet. De érdekes lehet a válasz. És bár csodálatosnak tűnő alkalom gyermek és felnőtt számára, megdöbbentő amit a Biblia feltár ezzel kapcsolatban.
ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző az ilyen. Ha valaki mégis így tesz, akkor őt kéne megkérdezni. De tippre pl két gyerkőcének közel van a szülinapja és együtt tartják, vagy szülinapi buli lesz és nem lenne elég egy torta a vendégeknek.
ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felénk olyankor van ilyen, ha a családban valaki nem ehet vmit (cukrot, glutént, bármit).
ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha két gyerek van, akkor két születésnap van (hacsak nem ikrek), szóval az két torta. Szerintem ha ikrek, akkor is kettő kell, mert a két gyerek két személy.
ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy gyereknél látom (egyre gyakrabban), hogy két tortája van, nem testvéreknél,még csak nem is ikreknél, ahol ez indokolt lehetne.
ápr. 2. 15:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Harmadik válasz mondjuk akár helytálló lehetne.
ápr. 2. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Pl. ha nagy rokonságot hívnak meg szülinapozni. Vagy van egy otthoni, családi torta, a másikat meg a gyerekzsúron eszik a gyerekek. Vagy kétféle tematikus tortát kért a gyerek, és megtehetik, hogy kettőt vesznek. Ezer oka lehet.
ápr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Truest válasza:

Sütni szoktam születésnapjára a gyerekeknek tortát saját magam, amikor a szülinapján felköszöntjük őket itthon.

Az ovis lányomnak az ovis szülinaphoz vennünk kell tortát, mert csak számlával igazolt, kész tortát lehet az ünnepléshez bevinni.

Ha anyósomék jönnek köszönteni, ők is hoznak egy tortát, ha anyukámék jönnek, ők sem indulnak el torta nélkül.

Mire letelik a szülinapi ünnepkör, már undorodom minden édességtől.

ápr. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!