Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Élnétek egy titkos kapcsolatba...

Élnétek egy titkos kapcsolatban így?

Figyelt kérdés

Pontosan:


Ismert srác, a sajtó gyártja róla a lányos, bnős storykat, és ennek megfelelően is kell viselkednie persze, közben meg én mint fiúszeretője nagyon titokban kell, hogy maradjak, leginkább a karrierje miatt.


Csak már kezdek kiakadni, hogy pl. el kell mennie az álbnőjével moziba, hogy ott mindenki lássa lánnyal, utána meg titokban persze jön hozzám. Kezdek kicsit kibukni ezen, de ő nem változhat, ez biztos.


Lehet ezt sokáig bírni?


Ti mit tennétek?


2010. okt. 29. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
SP? :D
2010. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
heheeee XD
2010. okt. 29. 10:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Nehéz lehet neked, de ha szereted akkor tolerálnod kell a kívánságát.Először is neki kéne lépni és felvállalnia önmagát, de ha nem akarja, akkor támogasd és ne támadd, így is nehéz lehet neki is.
2010. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem, dehogy akarom támadni ... na de felvállalni se tudja, ez egészen biztos, mert annyi lenne neki, meg megölné az egész managemet, szal az ki van zárva sajnos


én már azzal is megelégednék, ha mindig valami éppen aktuális álbarátnővel nem járkálna ide-oda, csak a látszat kedvéért, de még ez is nagy kérés lenne tőle, azt hiszem

hát nehéz ügy, ez biztos

2010. okt. 29. 11:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor csak Sebestyén Balázs lehet.
2010. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én maradok az SP-s ötletnél :P
2010. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hallod, látom nagyon izgat az illető személye, de ugye nem gondolod komolyan, h elárulnám ... magam miatt se, de miatta meg főleg nem (szted egy cseppet nem lennék szemét?) ...
2010. okt. 29. 15:28
 8/11 A kérdező kommentje:
de azért nem bírom ki, hadd kérdezzem meg, ha netán ő lenne az, akkor mi van? olyan nagy probléma?
2010. okt. 29. 17:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy? Ugyse tud mit kezdeni a csajokkal, hisz meleg. Akkor mert zavar? Nem lenne veled, es nem kockaztatna a lebukast, ha nem teged szeretne, szerintem.

De, ki tudja, hogyan gondolkodik az az SP kolyok...(:

2010. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jó hát én tudom, hogyan gondolkodik, na csak érted, még ha tudom is, hogy csak álbarátnő, akit fizetnek neki ezért, akkor is tök rosszul esik h úgy nyilvános helyre mi az életben nem mehetünk el (pl akár egy moziba), mert mindjárt jönnének a kedves pletykák, sőt még egy házibuliba se nagyon, vagy az amolyan határeset.


Főleg ilyesmire értettem, hogy nem jó ez így, na ettől függetlenül nem volt jó a kérdésem, mert én is szeretem őt annyira, hogy természetesen nem kérdés a kérdés, azaz ezt el kell viselnem és el is viselem. Csak ja ... egyedül külföldön lehetünk egyáltalán együtt az utcán akár, mint két haver. Ennyi a nagy lelki bajom :(

2010. okt. 31. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!