Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz kapcsolatban élnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kapcsolatban élnétek vagy inkább egyedül (25+)?

Figyelt kérdés

Biztos voltatok már olyan szerelmesek, h inkább kitartottatok a másik mellett, pedig nem érdemelte meg és nem akartatok vagy féltetek lépni. Nekem is volt már ilyen, ezért nem volt olyan egyértelmű, h az egyedüllétet válasszam, ami helyes lett volna.


Inkább 25 év felettiek válaszát várom!

Korotokat és nemeteket írjátok le, légyszi!

De jöhet a sztori is :)

köszi!


2010. márc. 19. 10:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%

Egyértelmű hogy inkább egyedül.

44 évesen kezdetem új életet

2010. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Én sose lennék egy olyan valakivel, akinek már egy kicsit is nem tetszik a viselkedése, vagy amit velem tesz. Ezerszer inkább egyedül vagyok, minth valakinek a hülyeségeit elviseljem. Sose félnék lépni, volt, hogy már azért szakítottam valakivel mert ordított velem. Elég sok olyan nő van, aki hagyja magát verni, megalázni. De én sose fogok ezek közé a nyomorúságos emberek közé tartozni, akik képtelenek változtatni az életükön.

26 L

2010. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
83%
igaz, én még csak 21 vagyok, de épp egy ilyen helyzetben...rossz a kapcsolatom, mégsem tudok kilépni belőle, pedig tudom,hogy egyedül sokkal boldogabb lennék...ha visszamehetnék az időben, nem jöttem volna össze a párommal...de így 3 év után képtelen vagyok kilépni,ráadásul szerelmes is vagyok, még mindig :(
2010. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Húú, hát én 7 év után léptem ki, de nem volt egyszerű.

Utána volt egy szerelmem 2 évig, ott ő léptetett le engem (egy másik miatt). Kb. 1.5 éve nincs senkim, mert akik még függetlenek 30 felett, azok vagy szélhámosak, vagy kretének, vagy egyszerűen nem tetszenek. Nem szabad megalkuvónak lenni, mert az boldogtalansághoz vezet. Tehát mindenképpen jobb egyedül ... De csak amíg nem jön olyan, akit újra szeretni tudunk.

30/N

2010. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én mindenképpen egyedül lennék, és sokszor választottam is az egyedüllétet. Annyi örömteli dolog és elfoglaltság van, amitől boldog lehet az ember függetlenként, semmi értelme olyannal maradni, aki semmi örömöt nem nyújt.

Mert ugye elvileg azért van a párkapcsolat, hogy akit nagyon szeretünk, azzal sokat együtt legyünk, de ha ez nincs meg, akkor okát veszti az egész. Barátkozni se azzal barátkozom, aki idegesít meg aki kellemetlen, hanem akit kedvelek.


25 / lány

2010. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiléptem egy 4 éves kapcsolatból két gyerekkel, holott még most is szeretem, de nem volt jó a kapcsolat, nem tudtunk egymás mellett élni.


31N

2010. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

"Rossz a rosszal,de még rosszabb nélküle"-Így tartja a régi mondás.De szerintem a legokosabb megoldás keresni a rossz helyett egy jobbat!


30-as nő.

2010. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
11:07-es vagyok. Ja és most sokkal kiegyensúlyozattabb az én és a gyerekek hangulata is.
2010. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
5éve vagyok a férjemmel. Nem tartom jónak a házasságunk, inkább néha vannak jó napjaink. Sokat haudik nem bízom benne, fenn van társkeresőn és tavaly novemberben közölte, h válni akar majd miután elköltöztem 4napra rá odacuccoltatott egy másik nőt. egy hónap múlva persze jött a megbánás, meg h hülye volt és én megbocsátottam neki, de hihetetlenül megalázott. Én kiállok mellette támogatom mindenben ahogy azt egy feleségnek kell, de ő női mivoltomban aláz mindenhol. Nem szavakkal, hanem tettekkel. Mégsem hagyom el. Bár egyre többet filózok rajta, és képezelem el magamat egyedül a lakásban, meg egyedül az életemet, de nem tudom kidobni. Tudom, h megérdemelné, és hogy egy jó nagy f@sz vagyok, de nem megy... megszokás ez vagy nem tudom mi...
2010. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
26/l bocs ez kimaradt
2010. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!