Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak még rajtam kívül olyan...

Vannak még rajtam kívül olyan emberek, akiknek nincsen bulis társasága, így a hétvégéit otthon tölti? Mit csinál akkor a hétvégén és a szünetekben?

Figyelt kérdés

Mert nekem ez most teljesen új.Két hónapja megszakítottam azokkal az emberekkel a kapcsolatot, akikkel eddig bulizni voltam, mivel elkezdtek az italon kívül mást is használni, és tudom magamról, hogy én is befolyásolható vagyok így jobbnak láttam.Persze azóta nem is állnak velem szóba, sőt a faluban különféle pletykákat találtak ki, hogy miért "nincsenek velem jóba". Van pár haverom akikkel párszor voltam bulizni, de ők messzebb laknak tőlem, és így kicsit körülményes. Nem vágyom minden hétvégén buliba, de néha olyan jó lenne kiengedni a gőzt. Hallgatom az embereket mindig a suliban, hogy ők miket csináltak hétvégén, sőt van, hogy hétköznap is és bevallom kicsit féltékeny vagyok rájuk. Hozzászoktam, hogy a hétvégéim nekem is a bulizással telnek.

Sajnos igaz barátom sincs egy se, bár talán ez az egyetemen változni fog. Néha annyira rossz, hogy péntek este én fekszek az ágyban, mások meg jót buliznak.

(Bocsánat, hogy eltértem a tárgytól és nem nyavajogni szeretnék, csak jól eset kiírni magamból)

17/L


2010. okt. 29. 19:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

én is így vagyok évek óta... nálam az egyemen is ez van, mivel ott lakom ahol a sulim van, így elég rossz h mások bulizni meg egyetemi bálokba járnak, nekem meg nincs kivel... aki meg lenne az messze él :/



21/L

2010. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Ez ismerős helyzet. Bár én már úgy érzem, hogy kinőttem a bulizásból. Régebben hetente jártam szórakozni, aztán mindenkinek (a körülöttem lévőknél) az ital lett az első dolog, nekem pedig nem kell ahhoz alkohol, hogy jól tudjam érezni magam. Tehát.. én sem bulizással töltöm a hétvégéimet. A párommal szerencsére sűrűn találkozunk, de most hétvégén dolgozik, így ezt a hétvégét itthon, gépezéssel, takarítással töltöttem/töltöm.

20/L

2010. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

1 ember csakvan vki barátnő:) és akkor 2en elmentek és szereztek uj barátokat rengeteget lehet:)

nekem is szivás mert igaz hogy lenne kivel hűha de még mennyire csakhogy nemengednek apámék:D

16l

2010. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. buliznak az osztálytársaim, ismerőseim, viszont én örülök, hogy van egy szabad délutánom-estém amikor végre takaríthatok, ledőlhetek és pihenhetek. Tehát én soha nem csatlakozom hozzájuk... Így már nem is hívnak, tehát nincs "bulis társaságom". Bevallom őszintén nekem nem is hiányzik. Párommal távkapcsolatban élünk, így a szombat a miénk. Vasárnap tanulás, pihenés, töltődés a jövő hétre. :)


20/L

2010. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Megértelek, de egy héttel ezelőtt, még nem értettelek volna, akkor voltam az első koncertemen..:)

Most is mennék valahová, de nincs kivel, meg anyukámék se nagyon engednének még minden hétvégén..

Szünetekben mindig itthon vagyok.. az estém általában msnezéssel, chateléssel telik..:S

én is féltékeny vagyok néha a többiekre..:S

16/L

2010. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

nem járok bulizni, ha annyira akarnám lenne kivel, de én nem szeretek, nem az én világom... van aki bepótolja helyettem is.

hétvégén ugyanúgy megyek edzeni mint hétköznap, ezzel elmegy az egész délelőtt, mert beutazás, edzés, hazautazás. délután meg pihenek, filmeket nézek, olvasok, netezek. vasárnap pedig ugyanez edzés nélkül, ha lenne barátnőm más lenne, akkor vele tölteném. de mivel nincs, így most ez van...

23f

2010. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy vannak barátnőim, de nekik megvan a maguk társasága, így én nem szeretnék belepofátlankodni hozzájuk.
2010. okt. 29. 19:34
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én meg eleve itthon ülős vagyok, ma lenne elsősök bálja (egyetem), de kihagyom, mert inkább tanulgatok itthon. Régen én is éltem olyan életet, de már valahogy nem. Rájátszik az is, hogy a szüleim és a bátyám alkoholisták (bár mostanság már kevésbé isznak), de sajnos a dohányzást hoztam magammal abból a korszakomból.
2010. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%

nekem sose volt, de egyedül is be tudok rúgni.


F/25

2010. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Én eleve nem vagyok egy nagy bulizós arc. De van néhány barátnőm, akikkel el szoktunk időnként járni. Akár kettesben, akár az ő társaságával. Mindig szívesen szoktak fogadni, szóval he mennél, ezen ne parázz :)
2010. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!