Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem abból...

Csak nekem van elegem abból hogy a Mindenszentek-Halottak napjából Halloweent csinálnak?

Figyelt kérdés
Ez a ünnep számomra nem arról szól h beöltözök boszorkánynak és töklámpást gyújtok és bulizok ezerrel,hanem arról h kimegyek a temetőbe,megemlékezek a halottaimról,és gyertyát gyújtok értük.
2010. okt. 31. 16:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
100%

Én egy rossz szót nem szóltam, te szánalmasoztál. Szerintem ezzel nem én minősítem magam, hanem te magad. Én toleráns voltam veled szemben, csupán kijavítottam a tévedésedet (ami természetesen nem csak a tiéd, n+1 ember szövegel, hogy "fujj helovín", meg "éljen a halottak napja", de azt sem tudják mikor van. De ez nem tartozott ide) Te támadtál, majd magadat szentként, engem pedig holmi neveletlen, ostoba senkiként könyveltél el. Ha ettől lesz jó napod, tedd azt. Sőt, nagyon megköszönném, ha megint egy sértegető kisregényben ecsetelnéd, hogy én hülye vagyok, meg tiszteletlen (holott ugyanúgy tisztelem a halottjaimat, mint bárki más), te pedig egy szentfazék.

És hogy mit ünnepelnek Halloweenkor? A halottak tiszteletét. Elég baj, ha erre magadtól nem jöttél rá.

2010. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 A kérdező kommentje:
Most ezt te sem gondolod komolyan,ugye?:D Ez röhej. Saját magadat hazudtolod meg...hol írtam én azt h "szánalmas"..?Nem tudsz te már kitalálni,h mivel ellenkezz!!Hatvanhatszor belinkeltétek nekem h mit "ünneplünk" heloovííínkor..hát mindent csak nem a halottaink iránti tiszteletet...
2010. nov. 1. 13:46
 93/98 A kérdező kommentje:
21.28 kor írtad azt éppen h az a szánalmas aki nem tudja h mikor van Halloween..Te jó ég,legközelebb mit fogsz kitalálni,h mit csináltam én...???Erre írtam azt h a szőrszálhasogatás a szánalmas,ez pedig nem egyenlő veled!Hihetetlen milyen emberek vannak...,pfffff
2010. nov. 1. 13:52
 94/98 anonim ***** válasza:
89%

Ilyenkor bánom, hogy a kérdezőt nem lehet pontozni.

"Na ennyit az emberségről,ezek után főleg el tudom képzelni,h mit művelhettek az egész ünnepen". Na, mondd csak, szerinted mit csinálok?

"Az viszont tény,hogy az az oldal,aki a Halloween mellett van,trágár szavakkal illetett"

Ember! Egy picit, csak egy picit kell magad visszafogni. Ha valaki goromba, attól még nem kell az ő szintjére süllyedni. Én is mellette vagyok, szépen, nyugodtan is el tudom mondani a véleményem.

Igen, a karácsonyról, húsvétról is írhatnánk, mert az megint mást jelent egy hívőnek és mást annak, aki nem az. A mi családunkban nem szokás ilyenkor se a fekete ruha.

"Nem gondoljátok tán,hogy ti majd úgy ócsároltok,ahogyan nektek tetszik". De egy kicsit te is ezt teszed, nem? szépen, vita nélkül is meg lehet beszélni ezt a témát. (mondjuk én már unom, hogy mindig vita lesz belőle, bárhol is merül fel)

2010. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 anonim ***** válasza:
39%
Ha már idegen ünnep kell, akkor tessék átvenni a mohamedán Ramadán böjtöt. Nappal nincs semmi, nem lehet enni, inni, dohányozni, szex is tilos, rendszerint alszanak a hívők. Ha lemegy a Nap, jöhet a nagy lakoma, a mulatozás, egészen a Napfelkeltéig. Lehet egész éjjel mulatozni, egy hónap alatt, minden éjszaka.
2010. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 anonim ***** válasza:
28%

Íme az egész kérdés lényege. Miért kell meghonosítani az amerikamajmolók körében a Halloweent?

Mekkora BIZNISZ a Halloween:

[link]

2010. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 A kérdező kommentje:
Engedjétek meg nekem,hogy ezt a mai estét szeretteim körében töltsem,gyertyát gyújtva,emlékezve..NEM,nem álszenteskedve,imát mormolva csuhában,glóriával a fejünk körül,mielőtt valaki szeme elé ez a képzet társulna...De ti csak nyomjátok nyugodtan,szitkozódjatok,ócsároljatok,hisz ez a lényeg,nem...?:D
2010. nov. 1. 18:31
 98/98 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én már nem értem, miről beszélsz. Ha gyertyát gyújtva, a családoddal akarsz ünnepelni, azt nagyon helyesen teszed, és én egyetértek veled.

De tényleg vannak emberek, akik csak játsszák az eszüket, és kifelé a világnak járnak a temetőbe. Láttam ilyeneket, a sírt egész évben lepi a dudva, de ilyenkor meg úgy néz ki, mint egy virágbolt. És nem azért, mert akik kijárnak, messze laknak, hanem mert meg akarják mutatni, hogy ők aztán nem akárkik.

2010. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!