Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A héten leszek 22, de még...

A héten leszek 22, de még mindig nem kapok sehol cigit/alkoholneműt, ha otthon felejtem a személyimet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már külön költöztem, dolgozom, háztartást vezetek, főzök, stb. A minap is vacsorát csináltam, amihez némi bor kellett, és leszaladtam a boltba, és nem kaptam ... Hiába esküdöztem, hogy lehozom 1 óra múlva.

Nem öltözök olyan kirívóan fiatalosan sem, sőt inkább komolyan, ha nem is kosztümben mindig...

Tudom, tudom, addig örüljek, amíg fiatalnak látszom, de néha már annyira kínos, hogy mindig számon kérnek. A homlokomra kéne ragasztani a személyimet, vagy mi?

Más is kűzd hasonló problémával?


2010. nov. 5. 12:20
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
4 éven belül gyereket is szeretnénk, akkor meg leányanyának fognak nézni?
2010. nov. 5. 12:22
 2/56 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam, mikor venni akartam 1 üveg alkoholt.

Nem volt nálam személyi, a kisgyerekes barátnőm igazolta hogy elmúltam 18.

2010. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
A homlokodra ragasztott személyi jó megoldásnak tűnik. De elég, ha magaddal viszed. Mellesleg... mindig kell nálad fényképes igazolványnak lenni, úgyhogy nem értem a problémádat.
2010. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
32%

Nálam meg majdcsak fordítva van 16 éves koromtól már kiadták több helyen is próbálkoztam mindenhol kiszolgáltak.


Ha van türelmed mindig járj személyivel. De én a helyedben rájuk b*sznám az eget. Mi az h 20on felül vagy és nem képesek érteni a magyarból?

18/F

2010. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Egyik 30 feletti ismerősömtől is elkérték már a személyit...de 15 éveseket meg simán kiszolgálnak...ez iyen...kötelessége elkérni szúrópróba szerűen...Neked meg vinned kell magaddal...Ha esetleg rendőr gazoltat, akkor mit csinálsz?(Nálunk rendszeresen szoktak, főleg olyanokat, akiknél alkohol, cigi van, és fiatalok)Lassan 21 leszek, de csak mostanában kérik tőlem a személyit, de ez van, tudomásul veszem, hogy elég durván büntethetik a boltot, ha nem kéri el a személyit...
2010. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
83%
ez legyen életed legnagyobb problémája!
2010. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
Hordj magadnál személyit, erre nincs más megoldás... Én 27 éves vagyok ,tőlem is sokszor elkérik cigi vásárláskor. Néha örülök neki, hogy ilyen fiatalnak nézek ki :)
2010. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim válasza:
32%

Ne búsúlj!!

Én 28 leszek jövőhónapban, és az idegen helyeken, ahol még nem jártam sose, elkérik - kérnék a személyimet. Már volt olyan is, hogy beszóltam, hogy nem adom a személyim, mert már elmúltam 18. Nem alázkodok meg, mikor a pultos csaj alig volt 20. Nem volt kedvem sokáig vitázni, és megkérdeztem akkor adsz cigit vagy nem? Eréjesen és bunkón. És kaptam. Azt válaszolta, hogy vagy hisz nekem vagy nem. Annyit mondtam, hogy az a te bajod. Csá. És elmentem.

Szerintem készülj fel, hogy te is ilyen alkat lehetsz, mint én és 28 évesen sem fognak sokkal többnek nézni.

Amúgy baromira idegesítő, és valamilyen szinten már megalázó is. Ezért szoktam bunkó lenni az ijenekkel. A személyimet meg senkinek nem adom oda. "Magánjogsértés"

2010. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 Viki233 ***** válasza:
21%
sztem a rendőr csak akkor igazoltat ha pl gyanúsan viselkedsz vagy vmi hasonló, de csak úgy nem fog odamenni senkihez h figyejjémá' mutasd a személyid....ez baromság...
2010. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
93%

12:28

Manapság bármelyik agyonsminkelt, szolifüggő kis p.csa mondhatja, h elmúlt 20...ez nem mérvadó...

2010. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!