Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert olyan nagy problema sok...

Miert olyan nagy problema sok ember szemeben, hogyha valaki alacsony?

Figyelt kérdés
Meg ferfinel erthetobb, mert naluk kisebbsegi erzest okoz, ha a parjuknal alacsonyabbak, de egy nonel ez miert problema? 160 cm vagyok. Sokszor erzem, hogy leneznek. Pl. a minap ruhakat vasaroltam es az elado is mondta, hogy nekem xy ruha kellene, mert magasabbnak fogok tunni ebben a ruhaban. Miert kellene magasabbnak tunnom, mint amilyen vagyok? En igy teljesen jol ereznem magam, ha nem lennenek nap, mint nap hulye beszolasok. Mit befolyasol, hogy alacsony vagyok? Szerintem nekem sokkal konnyebb bizonyos szempontbol, hisz magas lanyoknak eleve nehezebb tarsat talalni. Mi hatranyt latnak az alacsonysagomban az emberek?? Miert nem lehet elhinni, hogy valaki 160 centisen erzi jol magat? Vagy az nem lehet szep? Nem ertem, magyarazzatok mar el legyszi, hogy mi rosszat latnak ebben!
2010. nov. 7. 19:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent no vagyok a 160 centimmel, nem ferfi.
2010. nov. 7. 19:32
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? amúgy a boltben az eladó szrintem azt az általános tényt szerette volna enyhíteni,hogy az alacsonyak magasabbak akarnak lenni.tehát segíteni akart. És nekem speciel az alacsony lányok tetszenek.Nem tudatosan...csak úgy. nem tudom miért. (lehet,közrejátszik az is,hogy 14 vagyok,és 180cm):D De a közelemben lévő fiúk szerint is az alacsonyabb lányok a szebbek.Egy osztályombeli lány kb 160-165 lehet,és mindenki odavan érte. Nem a fél méter vastak sminkjéért(mert nincs oylanja),hanem a természetes szépségéért. szóval a környékeden vagy nem szeretik az alacsonyakat,vagy csak úgy tűnik Neked.
2010. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Húú basszus! Bocs,egy csomószor mellényomtam.
2010. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Huszoneves vagyok. Egyaltalan nem akarok magasabb lenni, mert en igy passzolok ossze a ferjemmel. Utalom, hogy ugy tuntetik fel, mintha ez valami hiba lenne, pedig 1. a magassagat senki sem tudja valtoztatgatni, 2. en nem is akarom, nekem igy jo es szinte azt ereztetik, hogy torpe vagyok, pedig szerintem nem.
2010. nov. 7. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lehet, mert az emberek nem nagyon szeretik azt, ami akár kicsit is eltér az átlagostól. Ez olyan tudat alatti dolog. Persze semmi baj nincs azzal, ha valaki alacsony, csak hát az emberek ilyenek.
2010. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem rengeteg no ilyen magassag korul mozog. Ez nem a torpeember kategoria.
2010. nov. 7. 23:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is 160 cm vagyok. Nekem semmi hátrányom nincs ebből (: Sohasem szóltak meg és kifejezetten szeretem azt is h több mint 20 centi van a párom és köztem.


Egy nőnél nem baj, ha alacsony. Szerintem. (:

2010. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és soha nem éreztem magam törpének! Szerintem ez a magasság egyáltalán nem tér el az átlagtól.
2010. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is 158cm vagyok :) Sosem kaptam még komolyan olyan beszólást, hogy alacsony lennék. :D Viccből szoktak piszkálni persze a magasabb ismerősök, de ezeken jót nevetünk. :D Nem akarok "lób*szó" lenni,nekem megfelel a magasságom. :D Ismerek nálam sokkal kisebb embereket(lányokat) is... Ez tényleg egy női átlagmagasság, mivel aki 170körül van az magasnak számit. A 160-165 az átlag női magasság :D

17L

2010. nov. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 160 egy átlagos női magasság. Én is annyi vagyok. Habár én szeretnék alacsonyabb lenni, hogy ha magas sarkút veszek fel akkor se nézzek ki úgy, mint egy égimeszelő :D
2011. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!