Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egyesek mi örömüket lelik...

Egyesek mi örömüket lelik abban, hogy belökik az alacsony embereket a jármű belsejének azon részébe, ahol az alacsony ember nem tud kapaszkodni, mert nem rá méretezték a magas kapaszkodót?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 22:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
91%

Ez a világ önző, és lesz4rja a másikat, csak a saját érdeke a fontos.. ezen ne csodálkozz.. igenis állj ki magadért, ha rólad van szó, és ne hagy magad belökni.. ha meg ilyet látsz szólj rá hogy hé ember, kapaszkodjon beléd??

18/L

2010. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Én még nem láttam ilyen belökős történetet, de én biztos addig mennék, amig nem találok valami kapaszkodót.. szék támlája, stb. (de sajnos nincs rá szükségem, nagyon magas vagyok, nő létemre.. jó lenne kisebbnek lenni, de ez van).
2010. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
90%
engem mindig belöktek, mikor kisiskolás voltam...mostmár nem tudnak, mer 180 centis hegy vok...de nagyon bosszantott...igen, szólj be nekik, ha ezt teszik, ne hagyd magad...v. kapaszkodj beléjükl, hátha észbekapnak.
2010. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én nem nőttem nagyra, 151cm magas maradtam és már nem növök 26 évesen, velem történt ma konkrétan (szoktam látni másokkal is hasonlót), de nem csak löktek, még szóltak is, hogy "még mennyi hely van a jármű belsejében is" - no igen, csak elérhető kapaszkodási lehetőség ott nekem már nem volt, a lehető legbeljebb voltam így is. Szóltam, persze, no nem bunkón, csak hogy nem tudok beljebb menni, mert nem érem el a kapaszkodót.

Egyszer egy nálam kb. 3-szor szélesebb anyuka a busz lépcsőjén lökött le majdnem, csak hogy odaférjen az ajtóhoz annál a megállónál, ahol egyébként én is leszálltam, jeleztem is.

2010. nov. 18. 23:47
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Alapvető pszuichológiai ösztön, hogy az ember nagyon szereti más embert szenvedni / megalázva látni, mert ezáltal ő maga többnek érezheti magát. Semmi furcsa nincs ebben, na persze neked nehéz elviselni, és furcsának is találod, de az ösztönök nem igazán racionálisak ám!
2010. nov. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Azért mert sok az empátiátlan érzéketlen büdös paraszt akiket páros lábbal kellett volna lerúgni a Taigetoszról anno, és mivel szar napjuk van (kikapott a kedvenc focicsapatuk pl.), másokon vezetik le "dögöljön meg a szomszéd lova is" alapon. Ezek nem emberek hanem büdös vadállatok, prolik, és sajnos egyre több van belőlük.
2010. nov. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Könyök ki, lábakat szét, megtámasztod magad, és ha érzed, hogy valaki lökni készül, ellenkező irányba támasztod magad, arcodon angyali mosollyal, hogy elnézést, de én akkor itt maradok :) Esetleg kint hagyhatod a könyöködet, hogy jól arrébb tolja a veséjét, ahogy téged próbál taszigálni.
2010. nov. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Amíg Pesten laktam, az Örs Vezér téren a metrón volt gondom egy pasival, aki nap mint nap küldött és lökdösött volna a kocsi belsejébe.

Egyszer meguntam és leüvöltöttem a haját, hogy hová kapaszkodjak, ha bemegyek, amúgy is csak 2 megállót mentem.

Utána következő nap be akart szállni, amikor meglátott visszaugrott és 3-4 ajtót még szaladt.Vicces volt, én 152, ő kb. 180cm.

2010. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%

de mi a baj ezzel?

én meg utálom h mindenki az ajtól körül akar elhelyezkedni és alig lehet belépni, holott a kocsi belseje meg üres, szal menj csak be szépen

2010. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

22:05-ös

hát nem érted, te okostojás, hogy aki alacsony, az a kapaszkodót nem éri el.Kicsiknek csak a padok végén a korlát az egyetlen lehorgonyzási lehetőség. Lefeküdjön minden fékezésnél és indulásnál? Eszed ennyi se?

2010. nov. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!