Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ebből már kezd elegem lenni....

Ebből már kezd elegem lenni. Mit csináljak vele? és milyen jogon szól meg mindenért?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, jól tanulok.

Tavaly jöttem ebbe a sulimba, és minden tanárral jóban vagyok, bírnak és énis birom őket.

A fizika tanárommal is jóban vagyok, megy is a fizika.

De mostanában mindenért megszól a nő.

Multkor mutattuk neki miket rajzoltunk rajzon. Megmutatom neki a rajzomat, direkt satírozott volt és árnyékolt, mert szénnel csináltam 5öst is kaptam rá. A rajztanárom elvolt bűvölve tőle.

Erre ilyetszol a fizikatanár:

-Ez a rajz szar, túl sötét olyan mint a lelked.

Hát nem szoltam semmit, de nagyon rosszul esett:S

Aztán másnap megszolta hogy hogyan van feltűzve a hajam. Arra se szoltam.


Tegnap este csináltam magamnak ragasztható műkörmöt, szép rövid, a vége fehér és csillámos piros a többi része, olyan kis szolid. Nagyon tetszik, szépen megcsináltam.

Erre pakolok ki fizikára és jó hangosan ilyetszol:

-Fúj, miez a ronda manikűr? Hát ez gusztustalan, nagyon csúnya. Hogy néz már ki?

Nembaj talám majd legközelebb normálisra is megtudod csinálni, elvégre a körömépítés is 1 mesterség...de neked nem megy.

Mondom:

-Ez ragasztott köröm, nem épitett...


Annyira megalázó volt, komolyan égett a pofám hogy megalázott mások előtt. Miért kell leégetni?

Aztán egész órán szar kedvem volt és még megkérdezi óra után, hogy mibajom van, meg mi bánt. Mondom semmi.

Kérdezi hogy nem mondom-e el mibaj. Mondom nem


2010. nov. 8. 15:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

pedig néma gyereknek...

legjobb lenne megbeszélnetek

főleg ha csak veled ilyen

2010. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
lehet féltékeny rád:S fiatal?
2010. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Az egyéni stílus nem fog mindenkinek tetszeni.


A sötétes megjegyzéssel talán még be is akart vágódni, talán a viselkedésed, ruházatod, kiegészítőid miatt azt gondolta, hogy bóknak veszed.


A körmöd is ízlés dolga. Mit vársz tőle, ha nem tetszik neki, mit mondjon? "Jajj de szép, jajj de jó, de ügyes vagy?" - vagy pedig a véleményét?


A mi bajod? kérdésre pedig egyetlen rossz válasz van, úgy hangzik: Semmi.

2010. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
hát nem fiatal... olyan 47lehet kb
2010. nov. 8. 15:57
 5/23 A kérdező kommentje:

nem öltözök gázul, sosem járok sötét ruhákban.

egyéni stilusomat tekintve sportosan vagyok nőies, ápolt és igényes.

Nem sminkelem magam

És senki se kérte hogy mondja azt hogy szép a körmöm. SŐT NEM IS KÉRDEZTEM A VÉLEMÉNYÉT, NEMIS KÉRTEM HOGY NÉZZEN RÁ:)

ilyen egyszerű

2010. nov. 8. 15:59
 6/23 A kérdező kommentje:

nem mutogattam neki a kezemet, csak éppen használtam arra hogy megfogjam vele a füzetet.

Érdekes rajta kivül mindenki szerint szép:) pedig a barátaim is olyanok, hogyha gáz megmondják...

attól hogy neki nem tetszik 1.vagy ne tegye szóvá, mert nem kérdeztem 2.mondja el, de ne alázzon meg

2010. nov. 8. 16:01
 7/23 anonim ***** válasza:

Háhááá...Rajzaimat nekem is megszólták. Női irigység, ennyi.

(Most már ezekből élek meg)

Vagy közel érez magához és nem tudja feldolgozni, hogy máshol is kreatív vagy.

2010. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
az ilyen idős nők irigyek féltékenyek...Nincs nemi életük...Nem lehet hogy a faszijának tetszel...
2010. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
nincs faszija:D
2010. nov. 8. 16:04
 10/23 anonim ***** válasza:
akkor neki...??
2010. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!