Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csücsörítenek, pózolnak...

Miért csücsörítenek, pózolnak a csajok az interneten (pl. :Facebook, MyVip, IWIW, stb. ) és miért feszengenek a férfiak, kemény arcot vágva :D?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert most ez a divat :D néhány éve meg mindenki EMO volt, néhány év múlva mi lesz? :D
2010. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A csücsörítő, pózoló csajok szeretnék, hogy a feszengő, kemény arcot vágó férfiak orálisan/análisan kényeztessék őket.

A feszengő, kemény arcot vágó férfiak pedig szeretnék, hogy a csücsörítő, pózoló csajok orálisan/análisan kényeztessék őket.

2010. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert normál állapotban annyira hülye a fejük, hogy muszáj valamilyen pózt felvenniük, ennyire egyszerű :) Én sosem pózolok be, mert minek...
2010. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyszerűen hülyék. Én a jól sikerült életképeket szoktam felrakni.
2010. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés :)

De meg lehet figyelni hogy a kevésbé "okosak" raknak fel ilyen "marcona kemény fiú vagyok ne szólj hozzám mert leütlek" képet,a normálisabbja mint a fenti kommentelő is olyan jól sikerült életképet rak fel.Sztem ez IQ kérdése.

Én azt bírom még amikor olyan kép amin szinte az egész melle kilátszik a blúzból vagy a feneke látszik majdnem totálban és oda írja címnek hogy "mosolyogva" vagy "cejelmemmel" vagy "egyedül" :))))

Egyszerübb lenne ha az igazat írná "ezen a képen olyan mintha szép cicim lenne" vagy "igen igen jó fenekem van nézzétek" :)))


De ha már itt tartunk... M-I-N-E-K kell mindenkinek a testét mutogatni ezeken az oldalakon?Ez lett mostanában az új mérték?Ez érdem vagy mi?Számomra érthetetlen.Persze persz én is megnézem a fürdőruhás képeket a csinos nőkről,de alapjában szerintem ez olyan közönséges...

És akkor még a polgárpukkasztó nyaralásos képek,a luxus lakás,autó... :))) Tiszta muris :)


Azokat sem értem akik többszáz képet raknak ki.Minek?Ki nézi meg ezeket?Ismerek olyat aki hetente felrak vagy 50 új képet.Ami történik vele azt lefotózza és fel az iwiwre.

Miért nem elég mondjuk 1 kép?Mi a céljuk ezzel?


Nem értek semmit... inkább megyek is... :) sziasztok.

2010. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled ! Sajnos én sem értek semmit...
2010. nov. 14. 03:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azok közé tartozom, akiknek több képe is van fenn. Saját magam által készült, szerkesztett képek, néha baráti összejövetelekröl készült képek, életképek. :D

De egyiken sincs kinn semmim(semmink) sem, nem vágunk csücsöritő arcot, nem keménykedünk... Sosem fogom megérteni, mire jók ezek a felvett pózok.

2010. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert f_sszopó k_rvák...
2013. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!