Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Pázmány Péter Egyetemen...

A Pázmány Péter Egyetemen mennyi pontot kell elérnem hogy a NEMZETKÖZI IGAZGATÁSI ALAPKÉPZÉSRE tujak jelentkezni?

Figyelt kérdés
És még az lenne a kérdésem hogy hátrány-e hogy szakközépiskolába járok???
2010. nov. 17. 18:53
 1/6 anonim válasza:

a szeptemberi képzésre 423 pont kellett. szóval a tavalyihoz képest elég sok. így történt, hogy engem nem vettek fel...

de egyébként ez a corvinuson is indult, most először. oda 425pont kellett. szerintem (sajnos) jövőre még több lesz :S

egyébként nem hátrány a szakközépiskola. az a lényeg, hogy milyen jól sikerül az érettségid (plusz a nyelvvizsga és egyéb pluszpontok)

2010. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és te gimis voltál????
2010. nov. 18. 16:14
 3/6 anonim válasza:
igen, és igazából elég jól sikerült az érettségim. de nem jött össze :S
2010. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és még az lenne a kérdésem hogyha elvégeznék egy OKJ-s képzést akkor az beleszámítana a jelentkezésnél???
2010. nov. 19. 23:31
 5/6 anonim válasza:
csak akkor, ha jogi asszisztensit végzel. de az sem mindenhol. az iskola dönti el :/
2010. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

azt hallottam hogy a képzésen a jogokat latinul is tanitják...

Ez mennyire igaz???

2011. jan. 23. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!