Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetszik egy kínai srác!...

Tetszik egy kínai srác! Hogyan közeledjek felé és a legfontosabb, milyen nyelven?

Figyelt kérdés
Egyik kínaiba gyakran megyek vásárolni és ott szúrtam ki az illetőt. Ő is nagyon néz és végig követjük egymást a szemünkkel. Hallottam beszélni telefonba kínaiul, de ez nem zárja azt ki, hogy nem tud magyarul. Szerintetek lemerjem szólítani, vagy túl nagy a kultúrális külömbség ? Angolul vagy magyarul szólaljak meg ? Eddig nem volt vonzalmam ázsiai fiú iránt, de ő nagyon megtetszett. Arra is gondoltam már, hogy az egyik eladótól megkérdezem, hogy mit tud róla. Szerintetek jó ötlet lenne ?
2010. nov. 20. 01:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
uhhh...bocsánat most látom, hogy telejsen rossz kategóriába írtam. Belefeledkeztem és csak írtam anélkül h beállítottam volna valamit, és alapból itt voltam :D Bár ha azt nézzük h mekkora különbség van a kultúránk között akkor ide is passzolhat :P:D Mégegyszer bocsánat! :)
2010. nov. 20. 01:51
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon rossz ötlet, hogy lány létedre te akarsz kezdeményezni egy fiúnál!!! (Még magyarnál sem kellene.)


Ha tetszel neki, akkor majd ő megkeresi az alkalmat, hogy megszólítson, vagy kezdeményezzen : VÁRD KI TÜRELMESEN!


Ne tedd magad nevetségessé...

2010. nov. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem se tedd magad nevetségessé. Minden kultúrában megszabott a férfi és nő viszonya. Nézz utána, de szerintem maradj egy mosolynál, jelezve, hogy szimpatizálsz vele. Szerintem a kínaiaknál is él a férfi dominancia, a nők amolyan választottak, ha érted, mire gondolok...

Olvass utána a kultúrájuk vonatkozó részének.

Várj, míg ő kezdeményez. :) Sok szerencsét!

2010. nov. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

gondolom 14-16 vagy és ezek után mindennap mész a kínaiba

ez olyan szánalmas

2010. nov. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem meg ezek a válaszadók a szánalmasak, vagy csak rosszindulatúak. Ezt finomabban is lehetett volna.

Nem biztos, hogy nevetségessé tennéd magadat. Én a helyedben valamelyik eladón keresztül próbálnám megtudakolni, hogy bejössz-e neki. Ha nem, akkor még mindig nem tetted magad nevetségessé, mert nem kérdeztél rá nyíltan. Lehet, hogy bejössz neki, csak épp a kultúrális különbségek miatt nem mer közeledni feléd, de az is lehet, hogy nem is akar közeledni.

Puhatolózz! Sokat nem veszíthetsz!

2010. nov. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
22éves vagyok, egyedül élek és én tartom el magam. Bocsánat h nincs pénzem márkás drága butikokba mászkálni! Kedves válaszadó Te vagy szánalmas!
2010. nov. 20. 11:52
 7/12 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig köszönöm a tanácsokat, bár szerintem attól még h leállok vele beszélgetni nem alázom meg magam. Szerintem legközelebb mikor megyek (hónap elején) akkor majd megérdeklődök pár dolgot valamelyik eladótól. Létszi adjatok még tanácsokat! Nem akarom elszúrni a dolgot.
2010. nov. 20. 11:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

na jó visszavonom amit mondtam

nekem s ázsiai párom vagy de soha nem úgy tekintettem rá h ő más mint én

úgy kell közeledni mint bármelyik férfihez, próbálj meg beszélgetni vele ha tetszel neki akkor utána ő fog kedzeményezni

2010. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem vagy ilyen félénk típus akkor nyugodtan menj oda beszélgetni a kínaiak tényleg nagyon kedvesek.

Egyébként lehet hogy akarna kezdeményezni csak nem mer régebben én is tetszettem egy kínai fiúnak ezt úgy tudtam meg hogy ő elmondta az osztálytársamnak ő meg nekem szóval ezt tapasztaltam:D

amúgy szerintem magyarul beszélj elég jól szoktak ők magyarul beszélni.

2010. nov. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
OKé, köszönöm :D Majd megpróbálok valamit összehozni :D Csak az a baj, hogy legközelebb csak hónap elején tudok menni :S
2010. nov. 23. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!