Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek egy fizikai...

Hogyan közeledjek egy fizikai fogyatékos (mozgéssérült) emberhez (fiú), hogy ne gondolja azt hogy sajnálatból teszem?

Figyelt kérdés

Csak szeretnék a barátja lenni, a többiek nagyon elkerülik.

Egyetemen szaktársak vagyunk. (én lány vagyok)


2010. okt. 27. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, ne görcsölj ezen, ne gondolj rá. Nem kell extra figyelem sem szerintem, csak normális, mint bárki mással. Legyél természetes. A szánalom nem hiszem, hogy jól esne neki.
2010. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja én is gondolkoztam ilyesmin, hogy biztos jól esne nekik ha haverkodnék velük. Csak az a baj én alapból se vagyok nagyon szociális arc, nem tudok valakihez odamenni és haverkodni, ok nélkül, anélkül hogy erőltetettnek tűnjön :)


Viszont egy idő után néhányukkal megismerkedtem, például kérdeztem hogy sikerült a zh, meg nem tud e segíteni valamiben, nem tudja-e hogy ezt vagy azt hogy kell megcsinálni, lesz-e óra jövőhéten vagy elmarad, szóval ilyen mindennapi dolgokban beszéltem velük, és akkor az egyáltalán nem feltűnő.


De szép lassan kialakul ez általában, és beszélget velük mindenki ugyanúgy, mint másokkal.

2010. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérj valami szívességet.
2010. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokról kell kérdezni, mint amit másoktól is kérdeznél, mint például: hogy hívnak, hol laksz, mit szeretsz csinálni, mesélj a családodról, ilyenek.
2010. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!