Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? O meg a baratnom?

Mit tegyek? O meg a baratnom?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jo baratnom,de mostanaban eszre vettem hogy a masik csapatbol egy lannyal jarkal(Ket csapat van egyik a mi csapatunk ,a masik az "ellensegunk")Lattam hogy nagyon sokat van vele ezert megkerdeztem tole hogy at akar allni a masik csapatba?Erre o azt mondta hogy nem.Aztan azt mondta hogy csak azert van vele mert az a lany szerelmes abba a fiuba akibe o is.Aztan meg azt mondta hogy o meg az a lany unokatesok.Na ezt mar nem hittem el es latszott rajta hogy szegyenli magat.Nem tudom mit tegyek mar megjartam egyszer az egyik baratnommel hogy atallt a masik csapatba es azota is utalom ot.Es nem szeretnem hogy ez megtortenjem meg egyszer.Kerlek segitsetek!!!11/L
2010. nov. 20. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kell ilyen ellenségesnek lennetek egymással? Oké hogy van két csapad de miért utálja egymást ez a két csapat? Amúgy szerintem ha nincs rá komolyabb okotok ne utáljátok egymást, próbálj meg te is barátkozni a másik "csapattal" mert így előbb-utóbb elveszíted a többi barátodat is!
2010. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy:D
2010. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
annyira nem ellensegek de nagyon sok okbol nevezem oket ellensegnek mert a legjobb baratnomet regebben soha nem hagytak beken pedig semmi okuk nem volt ra haragudni
2010. nov. 20. 23:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Deearanyooos~ :DD

Már el is felejtettem, hogy mi is ilyen bandázósok voltunk 11 évesen. :DD Pedig csak 3 éve volt az még!

Nyugi, ha igaz barátod, akkor nem fog "átállni" ^^

2010. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tucski ***** válasza:
100%
hehe :D lehet azért áll át mert ott van süti ^-^
2010. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csokis-keksz! Aranyos volt, előző! ^^
2010. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!