Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 21. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jó ürü. nem _csak_ 14, hanem _már_ 14, tehát elérte a beleegyezési korhatárt.


ps. nem tud megbotránkoztatni, sőt, régen már nem hogy szexeltek, de szültek ennyi idősen a nők. a fehérek is. :)

2010. nov. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a véleményem hogy aki ilyen hülye az megérdemli.Elég nagy barom a csaj de főleg az anyja hogy hagyja ezt.
2010. nov. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Pfff, az anyját be kellene perelni, hogy nem vigyáz a kiskorú lányára kellően. De tényleg, volt már ilyen.


"Tény, hogy egy apuka sikítófrászt kapna attól, hogy kislányát hetente más langaléta kamasz csöcsörészi. "


Nah igen. Nem hiába mondják, hogy egyedül nevelni gyereket nagyon nehéz, egyszerre kell anya és apa lenni, hanem valamelyik irányba eltorzul a gyerkőc. És igen, ez torzulás. Nem, nem csak a normától eltérő különcködés. Ez torzulás. Ha tényleg olyan okos, akkor az anyja jól elk*rta az életét a lánynak. Hogy híres lesz? Hát max annyira mint Lady Gaga, csak azért híres mert torz ő is, nem azért mert tehetséges...

2010. nov. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
gáz
2010. nov. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én festetem a hajam, tetováltatom a szemöldököm 13 éves korom óta, piercingem is van, csomót lógtam a suliból, + odamentem, ahova akartam, és muterommal is +dumáltam mindent... de h vki 12 és fél éves korában már nem legyen szűz, és ennyi emberrel összefeküdjön, az azért durva!!! Sztem ez gáz... de a többi dologban nincs semmi extra.
2010. nov. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Angol csaj?? Akkor nem csodálkozom,mert itt kint ez nem egyedi..Már meg se merem saccolni,hogy hány éves a lány aki babakocsit tol maga előtt és terhes.(sokszor 14 évesnek látszanak..) Egy angol kolléganőm nemrég mesélte,hogy nem tud mit kezdeni a 16 éves lányával aki egész nap a 8 hónapos fiával az utcán szórakozik a haverjaival..Minden napi látvány az ilyen lányok mint a linkben szereplő lány is...Sőt a párom kollégája férfi létére 18 évesen apa lett egy 17 éves nőtől..

Itt ez a trendi..

2010. nov. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


A piercingen és a sminken nem csodálkozok, nem ritka én is festettem magam... de nagyon lightosan hogy nem csúfoljanak a vörös hajam és az extra szőke láthatatlan szempillák miatt...lelki okai is voltak. Én is fiatalon vesztettem el a szüzességem (14,5)(hozzáteszem szerelemből és nem lettem ribanc, hogy fűvel-fával buliba stb.), de azért 12 évesen nagyon durva, a legtöbb lány még nem is menstruál akkor, én huszonévesen sem voltam még 4 pasival, nemhogy 14 évesen fél év alatt 4. Azért a piálás se semmi.

2010. nov. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem büntetnék, bevállalnám.
2010. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gyakoriválaszok_560 ***** válasza:
Én az anyját jól szá.jbab.asz.og.at.nám utána a lányát is am.most látom hogy fehérmájú = született Kurv.a
2010. nov. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!