Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Mit gondoltok erről a helyzetről? Igaz barátok ők?

Figyelt kérdés
Van 3 barátnő, akik évek óta jóban vannak. Az egyikőjük úgy érzi, hogy rossz az élete, fél, hogy a másik két barátnője túlságosan jóban van és elkezdi magához édesgetni az egyiket. Mindenhova elhívja, a harmadikat abszolút nem, gondoskodik róla, hogy a barátnőnek minden ideje elfoglalt legyen. Szépen lassan kitaszítják a harmadik lányt, aki nem teszi szóvá, hogy rosszul esik neki, nem olyan típus, aki hisztizik. Aztán észreveszi, hogy már abszolút nem tud egyikükkel sem lenni, mert ők minden idejüket együtt töltik és őt nem hívják, ezért elmondja finoman, hogy neki ez rosszul esik, mert szerti mindkettőjüket és nem akarja, hogy eltávolodjanak. A másik 2 lány lehurrogja, hogy ne hisztizzen és ugyanúgy folytatják ketten a barátságot. A lány elfordul tőlük és úgy érzi, igazságtalanok és nem szeretik őt. Mit gondoltok erről a helyzetről? Van itt hibás?
2011. nov. 6. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez is egyfajta törvényszerűség. Én még nem találkoztam olyannal, hogy 3 lány igazán jóban lehet egymással. Előbb-utóbb ez a vége. Ez női tulajdonság valószínűleg, a pasiknál nincs ilyen. Így "kódoltak" minket nőket..


Amúgy meg fel a fejjel, találsz magadnak igazi barátnőt! ;)

2011. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
igy van sosincsenek meg jól 3man énis voltam igy...én pl az egyikkel jobban elvoltam mert igazából mindenkinek csak 1 legjobb van! bár én aztán összeis vesztem vele és 3 éve nem beszélünk de ez más :D Majd lesz bnőd! ne aggodj :)
2011. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
chuck norris
2011. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-an sose lehetnek lányok barátok, ez törvényszerű.

kettő mindig a 3. ellen fog fordulni.

2011. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!