Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy foglaljam le magam?

Hogy foglaljam le magam?

Figyelt kérdés
Csak az udvaron nem tudom magam lefoglalni mert az oszt.társaimall szoktam lenni de ebből is csak 2 emberrel. Az egyik az most fenntmarad mert hetes lesz a jövőhéten a másiknak meg elvan törve a lába. Van még 3 ember de az egyik mindig cigányokkal van,a másik 2 meg mindig a másik unokatestvérével van de az egyik oylan anyuci pici fia h hozzá se lehet szólni mert itt dolgozik az anyja aki idegbeteg és ha már valaki megütö egyből emgy oda,az anyja jön és inkább nemis részletezem.... Szal nemtudom h foglaljam le magam mert egyik odalt cigányok,másik oldalt beképzeltek akikkel szintén nemtudok barátkozni, aztán meg otvannak a lányok....
2010. nov. 21. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
World of Warcraft-ozzál :D
2010. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vigyél könyvet, ülj le egy fa alá, és olvass :).
2010. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg vigyél ki egy labdát és rugdosd a falhoz :))) én mindig azt csináltam, nagyon szórakoztató
2010. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

első: Még maim napig wow-zok de csak otthon tudom csinálni:)


A könyves dolog nem fog beválni előre tudom mert ha valaki levisz akár egy füzetet már valaki beszólogat neki meg elveszi,megtapossa,stb.... Ez csak ebbe a suliba van így? Ja és a labdás se jó mert nagyon kicsi a hely a felsősöknek,és amúgy sincs labda :(

2010. nov. 21. 17:44
 5/6 gyakoriválaszok_560 ***** válasza:
Haverkodj cigányokkal jófejűek biztos 4
2010. nov. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja biztos....
2010. nov. 22. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!