Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel foglaljam le magam?...

Mivel foglaljam le magam? Műtik holnap a páromat, kezdek kiborulni

Figyelt kérdés

Rutinműtét,az eszemmel tudom hogy nem lehet baj.

De tegnap óta a gyomrom összeszorulva.Ma befeküdt,vele voltam benn fél8ig este,ő is kivan,fél,átragadt rám,pedig én nem irtózom a korháztól.

Ő szerencsére most megkapta a nyugtatóját,hajnalig alszik.

Reggel 7re mehetek be,8tól műtik.

De az még sok óra,nem birják az idegeim.

Abba meg bele se akarok gondolni hogy a műtő előtt kell várni,ráadásul egyedül


2011. szept. 19. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rutinműtét, feleslegesen hergeled magad, az aggódással nem segítesz sem magadon, sem rajta, inkább kösd le magad valami mással. Olvass vagy nézz meg valami jó filmet!
2011. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni.Esetleg párod szüleivel vagy a te szüleiddel vagy valakivel könnyebb végig izgulni.Én tesómat vittem!
2011. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sérvműtét,gerincérzéstelenitéssel,elvileg rutinműtét...


Szüleim,barátok messzebb laknak,anyukája meg inkább csak akkorra jön be mire vége a műtétnek,ez még lehet jobb is,egymás idegeire mennénk.

2011. szept. 19. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehát még csak el sem altatják! Mitől félsz ennyire?
2011. szept. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most már minden hülyeségtől.

Véletlenül rosszul szúrjk,találnak valamit (műteni sérvet ugy hogy csak tapintással lett vizsgálva+vérvétel? semmi Uh vagy nemtom?),nemtudom


nem aludtam szinte semmit,váááh...

vérnyomásom kávé nélkül is egekben

2011. szept. 20. 05:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy van a párod?Most már biztosan megnyugodtál kicsit?
2011. szept. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


igy van épp :)


borzasztó volt az éjszaka,reggel bementem,voltam vele ameddig lehetett,betolták a műtőbe,azt mondták fél óra és hozzák,másfél lett mert még reggeli kávé és egyebek,csak nekem csesztek szólni,hát azt senkinek nem kivánom.


Műtét rendben volt,már csak fel kell épülnie

2011. szept. 20. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!