Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Színház helyett mi lenne még...

Színház helyett mi lenne még jó ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén karácsonyra azt eszeltem ki, hogy anyukámat és a nővéremet elviszem színházba, majd egy étterembe vacsorázni, de azzal nem számoltam, hogy egyetlen színháznak sincs karácsonyi előadása (Szenteste). Mit javasolnátok, mi legyen színház helyett? Szeretnék nekik igazi meglepetést okozni, mert kivételesen olyan helyzetben vagyok, hogy megtehetem :)

Köszi,

22/L


2010. nov. 21. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szentestén akarod őket elvinni étterembe is? Ha nem, másnap már vannak mozik, és az éttermek is nyitva vannak.
2010. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ideig-óráig nyitva vannak szenteste napján is. De h színház helyett mi legyen... Ha már megteheted (lol) menjetek SHOPPINGOLNI :DD
2010. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kedves második kommentelő! nem igazán tetszik a felhang. nem azt írtam, hogy tele vagyok pénzzel, hanem azt, hogy KIVÉTELESEN megtehetem. a shoppingolást meg nem tartom kellően meghittnek. bocsi :)
2010. nov. 22. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nah azért örülsz, h ráharaptam erre a "megtehetem" dologra, valld be ;D A színház se meghittebb, mint egy shoppingolás. Tudod mi lenne a meghitt? Ha elmennénk mi ketten vhova! :DD
2010. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az valoban nagyon meghitt lenne.... se ;)
2010. dec. 8. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!