Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetséges teljesen őszinték...

Lehetséges teljesen őszinték lenni, és megnyílni egy csoportos pszichoterápiában?

Figyelt kérdés

Vagy sokkal inkább az is egy újabb szerep lenne csak, amit mindenki magára akaszt?


Mi a véleményetek?


Elvárás lenne persze, na de úgy érzem, nagyjából soha nem teljesül ez, bár azéárt el kell játszani, mintha teljesülne ... csak azért itt előkerülnek szexuális és egyéb "kényes" témák is, amelyekben erősen kétlem, hogy valaki valóban a maga gondolatait adja a csoportban.


Nos ... ti hogy látjátok ?


2010. nov. 22. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én anno egy kommunikációs képzésen elég kénes dolgokról is tudtam beszélni mások előtt. Korábban nem is gondoltam volna magamról ezt.
2010. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez tőled is függ, a vezetőtől és a csoportól is.
2010. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát igen, nyilván mindenkitől függ, csak már többen is vettem részt, de őszintét még nem nagyon láttam, és tök gáz, hogy utána meg pl ebédnél a csoprt egy része szétröhögi magát pár dolgon, azaz ott az ebédnél jóval őszintébbek egymáshoz azok az adott csoporttagok, mint aztán bent a csoportban megint


ezért kérdeztem, hogy ez amolyan általános jelenség vagy léteznek teljesen nyílt csoportok is?

2010. nov. 24. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!