Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok megnyílni az...

Miért nem tudok megnyílni az emberek felé?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, 7. osztályos. Alsó tagozatban nagyon visszahúzódó voltam, nem voltak barátaim sem.

Felsőben már vannak úgynevezett barátaim, vagyis inkább jóba vagyok néhány osztálytársammal, de nem tekintem őket olyan igazi barátnak. Én mindig meghallgatok mindenkit, ha bármilyen problémája van, és próbálok segíteni, vagy megnyugtatni az illetőt. De viszont ha nekem van bármilyen problémám, egyszerűen nem tudom elmondani másoknak, nem tudom "elsírni", szerintem azért van, mert nem igazán tudok megnyílni az emberek felé. Pedig szeretnék, olyan jó lenne, ha el tudnám panaszolni valakinek, hogy éppen mi van velem.

Egyetlen igazi barátnőm van, de ő 8.-os, tehát idén ballag. Ő az akinek el-el mondogatok dolgokat magamról, de neki se mondok el mindent, ami éppen nyomaszt. Ő az egyetlen, aki tudja, hogy ki tetszik nekem. És jövőre már ő nem lesz ott nekem, hogy minden szünetbe tudjak vele beszélni.

Miért nem tudok megnyílni az emberek felé?

Hogyan változtassak ezen?

14/L


2011. ápr. 28. 15:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!