Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen rettegek megbízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen rettegek megbízni bárkibe is. Nagyon majdnem minden ismerősöm/szerettem eljátszotta bizalmam és most félek bárkinek is megnyílni nem tom h mit tegyek folytógatnak a gondjaim/titkaim de az árulástól rettegek h győzzem le?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:

én is ebbe szenvedek.....komolyan


fontolgatom a rossz emberek kivégzését ez ügyben.............

2011. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Senki? am komolyan gondoltad?
2011. szept. 26. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
igen annyian hagytak már cserben és annyian vertek már át................annyian, de annyian, hogy szinte kiirtanám az összes olyan embert aki a rosszat akarja a másiknak.
2011. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én 1xüen nem szólok útána az illetőhöz vagy csk köszönő viszonyba vok vele!
2011. szept. 26. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Válassz olyat aki ő is elmond neked mindet és akkor már tudhatod hogy nem fog eljárni a szája. Meg max 1 bizalmasod legyen akivel mindent megbeszéltek.
2011. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kössz
2011. szept. 26. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem is sokszor becsaptak már, de próbálj meg bízni. Ha megismerkedsz valakivel és nagyon megkedvel, akkor úgyis látni fogja, hogy te nehezen nyílsz meg és majd próbál "segíteni". Nekem is fél évbe telt mire megbíztam a páromban annyira, hogy tényleg szeret és nem fog hirtelen elhagyni. A barátokkal meg hát..sok ismerősöm, haverom van, de csak 3 akinek mindent elmerek mondani, mert tudom nem árulnának el. Cserébe egyébként ők is olyan dolgokat osztanak meg velem, amikről tényleg senki nem tud és én nyilván nem adom tovább.
2011. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

erre egyszerű a válasz sajnos!... nem bízhatsz senkiben!! komolyan mondom még magadban sem bízz tökéletesen,mert az ember magát is át akarja verni sokszor...

viszont ez lehetetlen. kell valaki,akinek legalább el tudod mondani bánatod,örömöd, stb... mindenkin lelátszik mennyit ér!

2011. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!