Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az ilyen "barátokk...

Mit kezdjek az ilyen "barátokkal"?

Figyelt kérdés
Van 3 gyerek együtt nőttünk fel, ismerem őket legalább 16 éve. Olyanok, hogy ha veled vannak, vagy csak egyikük van ott akkor nem mondanak semmit, valamennyire kiállnak mellettem, mint a barátok ugye. De ez mellett a hátam mögött kitalált dolgokkal, próbálnak lejártani más előtt, és kitalált sz@rságokkal basztatnak. Úgy értsétek, hogy egy konkrét fantáziavilágot raktak körém és együtt erről beszélnek, találnak ki dolgokat és ezt megpróbálják a hátam mögött/nevemben előadni mindenkinek, így már rohadt sok ember hisz rólam olyat ami rohadtul nem igaz. Tulajdonképpen ha együtt vannak, úgy hogy nem vagyok ott akkor a kommunikációjuk 70%-ban az teszi ki, hogy látnak valamit, és a köré kitalálnak valami történetet velem kapcsolatban. Mindenben hátráltatnak, ha valamit csinálok nem konkrétan, viccesen előadva gondoskodnak róla, hogy ne sikerüljön. Nem tudok tőlük megszabadulni, tudom hogy ezt kell. Ha kerülöm őket, akkor eljönnek hozzám, és mivel egy városban, egy környéken lakunk, együtt megyünk suliba is. Nem tudom, hogy mit kezdjek velük. A verésen gondolkozok, de valahogy mivel együtt nőttünk fel, azt furcsának érzem. Nem tudom, hogy szabaduljak meg ezektől. Szerintem már kurv@ara beteges az amit csinálnak. Előre is kössz a válaszokat. 20/F
2010. nov. 22. 11:36
 1/9 komasa ***** válasza:
Beszélj velük, hogy nagyon rosszul esik neked, amit művelnek és hagyják abba a kitalációjukat. És attól, mert egy környéken laktok még nem muszáj beszélni velük, megteheted, hogy nem engeded be őket, megmondod nekik, hogy szálljanak le rólad, hagyjanak békén! Ne nevezd őket a barátaidnak!!!!! Nem azok!!!! Ja és ami nagyon fontos, az erőszak nem megoldás semmire!!!!!!!!!!
2010. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy ott laknak a környéken még nem kell beengedned őket... Ha beszélni akarnak veled akkor mondd azt, hogy most nem érsz rá , cső. Ha odajönnek a házatokhoz nem engeded be őket, mondod, hogy most nem jó mert mégy el , vagy vendégek jönnek , vagy valami... a lényeg , hogy amikor beszélni akarnak veled, akár csak az egyik is ... ne beszélj vele 15 mp-nél többet, annyit mondassz mondom , hogy most nem , cső.


1 ideig lehet még keresni fognak vagy valami , de utánna abbahagyják.


De te ne keresd őket, semmiféleképp sem.


Az ilyenek nem barátok...

2010. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok. Mondd meg ugyanezt nekik amit leírtál és fejezd be ezekkel a bunkókkal a "barátságotokat".
2010. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De nem kell megmondani , MEG nem kell megbeszélni velük semmit sem , mert akkor is csak b*szogatni fognak azért mert neked ez most rosszul esik...


Egyszerűen sz*rd le őket , mondom amit az előbb leírtam azt csináld.

2010. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát kössz az eddigi válaszokat, eddig én is eljutottam, de itt a probléma. Mivel reggel/este egy buszon ülünk, egy iskolába, egy csoportba járunk (ahova egyedül akartam menni, csak vhogy megtudták, hogy hova megyek és "véletlenül" ők is oda jöttek), ezért elég nehéz külön menni, most látványosan kerüljem őket? Szval egy útvonalon megyünk, de maradjak le stb? A másik probléma az, hogy haverkodni elég egyszerűen tudok, de minden potenciális embert akivel jóba lehetnék, valahogy elidegenítettek tőlem.
2010. nov. 22. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, maradj le tőlük , meg ha nem is tudsz lemaradni , vagy muszáj beszélned velük vagy az egyikkel , és nem akar leszállni akkor ne úgy viselkedj mint ahogy általában szoktál . Legyél bunkó. majd megérti . Amúgy meg , hogy nem vagy olyan amilyennek ők beállítanak a többiek előtt , azt elég egyszerű bebizonyítani... ha beszélsz másokkal , majd rájönnek hogy nem vagy olyan amilyennek leírtak.
2010. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok kössz, sokat segítettél. Nem nagyon voltam felkészülve ilyenekre, hogy az akiben megbízol az a legnagyobb kétszínű féreg, akivel találkozhatsz.
2010. nov. 22. 12:30
 8/9 dellfil ***** válasza:

Én azt vettem le ebből a... inkább nem nevezem nevén, hogy ezek az állítólagos "haverjaid" utolsó aljas mocskos férgek. Látványosan kerüld őket messzire.

Remélem jó kondiban vagy, mert fontos a fellépés, ha megint jönnének gegőzni.

Igen megérettek egy nagyon kiadós verésre. Persze az ilyen házatlan csigákat még megütni is undor. Hagyd a pitlibe.


dellfil

2010. nov. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nm.
2010. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!