Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma a Garay új Penny-ben...

Ma a Garay új Penny-ben láttam, hogy két roma biztonsági őr blokk alapján ellenőrzi a vásárlásokat. Mit szóltok?

Figyelt kérdés
A kérdés most nem a román van, hanem azon, hogy miféle eljárás, hogy valaki kotorászik a szatyrodban. Olyan mint egy vám vizsgálat.
2010. nov. 23. 19:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%

ne csináld az ártatlant.

bizony, hogy a román van a hangsúly, különben miért is volt annyira fontos ennek külön megjelölése?

amúgy, meg amennyiben gyanú merül fel arra, hogy a vásárló helytelent tett, akkor jogos a blokk alapján való ellenőrzés - persze tanú és jegyzőkönyv kiséretében.

2010. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
Ez akármelyik boltban megteheti a biztonsági őr,akár roma akár nem az.
2010. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Már más Pennyben is láttam. Ez ott szokás. És a kijárati ajtóban, mindenki szeme láttára csinálják. Ott nem volt roma az őr.
2010. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha tudnád, hogy ki vagyok, nevetnél azon, hogy roma ellenesnek neveztél.
2010. nov. 23. 19:23
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
szerintem ez normális, a Metro-ban is ezt szokták
2010. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Ezt úgy hívják, hogy Magyarország :(


Sajnálatos, hogy egy ilyen igazságtalan állam veszi körül a magyar népet, és már a mindennapokban is egy percre se tudjuk feledni.


Én ilyen boltba többé nem mennék, inkább fizetek többet, vagy megyek egy távolabbi boltba, de velem ezt nem csinálja meg senki. Meg hát úgyis verseng a LIDL, SPAR, ALDI, TESCO; nem mindig jelent csődöt ha másik boltba megy az ember..



De ez egy undorító húzás a bolttól, az alkalmazottaktól és az államtól is.. És az is ha valakivel elhitetik, hogy ez a normális.. Mert nem az!!

2010. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennel én még nem találkoztam, de elég megalázónak tartanám, ha elkezdenék szétszedni a bevásárlókocsimat. Egyrészt olyan mintha loptam volna, másrészt nem díjaznám, hogy egy ismeretlen leltározza, hogy pl. milyen intim cuccokat vettem (tampon, betét...bármi)

Olyanról hallottam már, hogy Tescóban ellenőriztek vásárlókat, mert rengeteg cucc volt a kocsiban, viszont a blokk feltűnően rövid volt. De ez is alapos gyanú után történt.

2010. nov. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
gondolom, vannak pénztárosok, akik ismerősöknek nem számláznak mindent.
2010. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Véleményen szerint ez úgy lenne tisztességes, ha a bolt bejáratánál, jól látható helyen kifüggesztenék, hogy szúrópróbaszerűen ilyen, és ilyen ellenőrzést végzünk. Így mindenki eldönthetné, hogy vállalja-e ezt a procedúrát, vagy más helyen vásárol. Végül is belekényszerítenek egy megalázó helyzetbe, amit elkerülhetnék, ha előre felhívnák rá a figyelmet.
2010. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hát ez nevetséges illetve felháborító.Magában az is hogy egy "sehovanemvoltjó" biztonsági őr ilyet merészel,de az meg hogy egy cigány ellenőrizzen egy magyart....hát ez a vicc teteje.Le kell írnom mégegyszer :)

Egy cigány ellenőriz egy magyart... ez NEVETSÉGES.


Velem egyszer egy közértben volt hasonló,hogy a cigány "biztonsági őr(kecskére a káposztát)" jött utánam az üzletben és figyelte hogy mit csinálok.

Elég vicces szitu volt.Egy cigány ellenőrzi a magyart :)))) A magyarok országában!!!!!!!!

2010. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!