Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma a Garay új Penny-ben...

Ma a Garay új Penny-ben láttam, hogy két roma biztonsági őr blokk alapján ellenőrzi a vásárlásokat. Mit szóltok?

Figyelt kérdés
A kérdés most nem a román van, hanem azon, hogy miféle eljárás, hogy valaki kotorászik a szatyrodban. Olyan mint egy vám vizsgálat.
2010. nov. 23. 19:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Minden üzletben megnézhetik. Ki van írva egyébként, meg kell őrizni a blokkot, mert ellenőrizhetik. Mint a buszokon. Egyébként van olyan ország (csak mert előjött Magyarország), ahol minden vásárlásról meg kell őrizned a blokkot, mert bármikor megkérdezik, honnan van a telefonod, be kell tudnod, mutatni hol és mikor vásároltad, különben feketekereskedelemért megbüntetnek. például Olaszországban, Hollandiában.Persze egyik országban sem jártam még, csak olvastam róla, úgyhogy nem vagyok benne biztos.
2010. dec. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
Az a legnagyobb gond, hogy nem véletlenül vezetnek be ilyen intézkedéseket, mert egy csomóan lopnak szupermarketekből, és nemcsak a csórók meg a kisebbségiek... (és ezeket a károkat ált. az ott dolgozó huszadrangú emberek.pl. pénztáros béréből vonják le...)
2010. dec. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

A baj hogy én nem szívesen mutogatom idegeneknek pláne nem cigányoknak a táskám tartalmát...hogy miért?Hmm mi van ha a család többi tagjának lesúgják aztán a penny után "elkapnak"? Vigyázni kell velük...de ugyanígy a Magyarokkal is!(Senkiben sem lehet bízni)

Azzal meg hogy dolgoznak ők is...ennyi a minimum!Azt nem bántom aki tisztességesen dolgozik!!A rabló cigányokkal van itt a gond meg azzal ki sorra szüli a kölköket a támogatásokért!

A tisztességesen dolgozó cigány ritka épp ezért becsülni kell!

2010. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon jo otletnek tartom, hogy romakat helyeztek oda erre a munkara,

mivel a roma vasarlo az valoszinuleg nem fog a fehernek engedelmeskedni, de a romanak nem tud nemet mondani!

2010. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20%

21:53

Egy cigany, egy magyart! Miert?

Kepzeld el azt, ha Te ciganynak szulettel volna, s mas a borszined, vagy Lakatos a vezetek neved, s e miatt fognak megkulonboztetni, netan utalni?

Te is ugyanolyan ember vagy, mint a cigany. Mi emberek a szokasaink es a tulajdonsagaink miatt vagyunk kulonbozoek, de nem a szinunk miatt, s a cigany az magyar!

2010. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudod őket nem a bőrszínük miatt különböztetik meg,hanem a deviáns viselkedésük miatt.

Én éltem indiaik között,akik ugyanúgy néztek ki mint a cigányok és senkinek semmi gondja nem volt velük,mert olyanok voltak mint a többiek:békések,udvariasak és dolgoztak.


Ez a demagóg hülyeség amit írtál arról árulkodik hogy még nem sokat láttál ebből a világból.Vagy nagyon gyerek vagy még vagy egyszerüen csak tájékozatlan és messze élsz ezektől a problémáktól.


A cigányok "csakazértis" integrálása a magyar társadalomba azért sem lehetséges,mert ők magukat sokkal jobban megkülönböztetik tőlünk magyaroktól.

Ők minket parasztoknak hívnak nem titkoltan elhatárolódnak tőlünk.

Egyszer emlékszem a bankautómatánál álltam sorba,elöttem egy kövér cigányasszony állt.Miután sorra került,nem tudott pénzt felvenni,erre elkezdett ordítani mint egy félőrült hogy nincs pííz mert ezek a köcsög magyarok nem fizették be rendesen az adót....


Ha te kedves utolsó kamasz válaszoló magadat egy kalap alá veszed velük,akkor az a te bajod.

2010. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
28%

19:21

Nem vagyok kamasz, s ismerem az indiaiakat es a ciganyokat is. Tehat amikor elmesz egy indiai etterembe, vagy uzletbe, akkor nem fogod nezni, hogy indiai, hanem elfogadod azt, hogy az olyan pl.

Az indiai is ragaszkodik a szokasaihoz, es nem fog megvaltozni, menj el egy indiai negyedbe, s meglatod azt, hogyan elnek!

Elj a kozelukben, de ne csak par napig, hanem hosszabb idejuk, s rafogsz dobbeni, hogy mennyi a kozos bennuk.

En jo otletnek tartom azt, hogy a cigany lesz a biztonsagi or, mivel a cigany igy kenytelen lesz elfogadni azt, hogy belenezzenek a taskajaba. Nekem is elloptak mar a tarcamat a piacon,s megsem tudtam mit tenni, es feszegettek az ajtomat is stb. Viszont mar a feher boru, magyar is feszegette az ajtomat, es feljelentettem, es a rendorseg intezkedett mind a 2 esetben.

Nagymama vagyok, tehat nem tini es tapasztaltam,s igy tudom azt, hogy kb. miert tartom jo otletnek azt, hogy ciganyt alkalmaznak egy ilyen beosztasban.

Az indiaiakat jobban ismerem, mint Te, mivel kapcsolatban vagyok Veluk, s ismerek tanultabbakat, de egyszerubbeket is, s hidd el, hogy nem olyan illemtudo es tiszta emberkek, mint Te ezt irod.

Alkalmazkodnak, mivel vendeg munkaskent lehet Veluk talalkozni, de menj el az otthonukba, vagy a negyedbe, ahol laknak, s hidd el, hogy eleg ijeszto.

Ettol fuggetlenul En nem itelem el egyiket sem, mivel elfogadom Oket olyannak, mint amilyenek, hiszen emberek, s ezzel a tulajdonsagukkal elnek.

Nekik is megkell elniuk, es legyen munkajuk, hogy ne legyen annyi bunozo koztuk. A jogszabalyok voltak azok, amik megengedtek azt, hogy igy eljenek, mivel volt ido, amikor ezeket buntettek, tehat affele "neveletlen" gyermekek, Akiknek ha van lehetoseguk arra, hogy a rosszat kovessek el, akkor azt fogjak elkovetni, mivel nincs az, Aki ezt megbuntesse, de ez a fehernel is igy mukodik, sot az indiainal is, mivel a cigany eredete az indiai.

2010. dec. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%

Kedves Nagymama!A tényeken nem változtat amit leírtál!A cigányok ki tudja honnan származnak!Mindenfele csak élősködnek!Ők paraziták!Engem kifejezetten zavar hogy havonta 50ezret azért fizetek magam után hogy ők megkapják segély formájában!MEgkapnak mindenféle lehetőséget hogy beilleszkedjenek!Ott van pl az iskola!Megvan a joguk, ingyen tankönyvet kapnak...pénzt is kapnak sőt ami számomra kicsit morbid még ingyen ételt is míg az én gyerekemnek én veszem meg a tankönyveket 10ezrekért...nem kapok rá csak a családit és havonta 8ezret fizetek..hogy iskolába ehessen!Az én gyerekem tanul, szorgalmasan jár iskolába!Mit csinál a cigány gyerek?Meglopja az enyémet nem tnaul alig jár suliba!8adikos korában gyereket csinál/szül!Ennek soha se lesz vége míg ennyire pénzelik őket!!!

És ez csak egy kis részlet!

Ezekről beszélni sem érdemes..

2010. dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

60 %-osnak igaza van..



Magyarnak lenni nem csak jogokkal jár, hanem kötelezettségekkel is.


Egy német műsorból idézem, a törökök kapcsán: "Nur der Pass macht noch keinen Deutschen".



Tehát a nagy fenét magyar valaki addig, amíg nem hajlandó a mi szokásainkat is felvenni - de legalább elfogadni-, a mi nyelvünket beszélni - és nem tudatos igénytelenséggel- mert ők maguk csúfítják a kapott magyar nyelvet.


Amíg lopnak, csalnak, hazudnak; addig nem magyarok. Amíg a mi oktatási, szociális, egészségügyi rendszerünket tudatosan, akartan kihasználják -büszkén márpedig- addig ugyan nem magyarok, hanem IDEGENEK.


Akkor lesznek magyarok, ha felelősséget vállalnak, nemzeti hovatartozásként a magyart vallják; ha rendesen beszélnek magyarul, ha részévé válnak a magyar társadalomnak.



Ne már a VENDÉG (!!) fosztogasson, és parancsolgasson; ott ahova ők bejöhettek, kapnak mindent.


Most is el vannak halmozva mindennel, pedig abszolút nem szolgáltak rá.

2010. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%

Mi jogon mondja rám a buszon a dagadt vén cigány asszony hogy az a k.csög magyar k.rva ott....csak azért mert az igénytelen férje végig a fenekemet nézni?

Nekik mi Magyarok csak k.csög Magyarok vagyunk...a "szolgáik"

El kell jönni Borsodba vagy Hevesbe ahol tényleg a legproblémásabbak a cigányok és itt kell véleményt alkotni róluk!Együtt élni ezekkel lehetetlen....

Az utolsó válaszoló nagyon szépen megfogalmazta amit gondolok.

2010. dec. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!