Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem várom a Karácsonyt! Van...

Nem várom a Karácsonyt! Van még valaki így ezzel rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Magával az ünneppel semmi bajom nem lenne. Szeretem a meghitt együttlétet, a fenyő illatát, és a Szenteste vidám hangulatát. Viszont annyi határidős elintéznivalóm van a munkahelyen, hogy szinte beleroskadok, ráadásul itt a vizsgaidőszak, 10 vizsgával, + meg kell csinálnom egy szakmai dolgozatot. Azt kívánom, hogy bárcsak még szeptember lenne. Már szinte Karácsony fóbiám van, mert csak a rohanó idő jut róla eszembe. Az újságokban, a neten mindenütt fenyő, karácsonyi ajánlatok, a rádióban kezdik a karácsonyi dalokat, a boltokba betérve mindenütt mikulások, az utcákon forralt bor, sült gesztenye, karácsonyi dekoráció...


Az ajándékvásárlásról még nem is beszéltem, de szerintem ezt idén nagyon egyszerűen le fogom tudni, mert belegondolni sem tudtam, kinek mit vegyek.


Megőrülök.....


2010. nov. 24. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy! Muszály egy fontossági listát és egy szoros időbeosztást csinálni. Persze be is kéne tartani, akkor talán sikerül beleférni mindenbe. Ajándékra csak egy ötletem van, ami mindíg kihúzott a bajból: a pipere és a csoki karácsonyi zacskóban.

Egyébként átérzem a problémát, bár az nem vigasztal senkit, hogy nincs egyedül.

2010. nov. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 25 vizsgám van dec 10-ig, plusz államvizsgák, szigorlat. Nincs munkahelyem, így pénzem sincs a karácsonyra, nappali tagozatosként nem vettek fel sehová, de talán majd februártól.

Én inkább már túl szeretnék lenni rajta. Szerencsére december 15 körülre tették az államvizsgát, így ha vége lesz, akkor már várhatom a karácsonyt. Bár meglepi nem sok akad majd.

2010. nov. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem várom, sőt egyáltalán nem. Édesapámat nemrég temettük, a férjem külföldön lesz, tehát nem jöhet haza, egyedül meg kinek adjak ajándékot, a kutyámnak. Anyagi gondjaink is vannak jócskán, tehát ez a karácsony a nélkülözésekről szól.
2010. nov. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az egyetem tönkreteszi a nagy karácsony várást...Régen én pár héttel karácsony előtt már dekoráltam a lakást, karácsonyi ajándékokat készítettem, most viszont zh-k tömkelege dec.20-ig, aztán meg jönnek a vizsgák. Így aztán én sem várom különösebben.
2010. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utálom a karácsony és nem várom ..az év végét sem várom...:@@
2011. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
grincs,etiópok
2013. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!