Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rajtam kívül kinek még a...

Rajtam kívül kinek még a kedvenc ünnepe a halottak napja?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Annak, akinek hozzád hasonlóan nem sokat jelent.
2011. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

a kaszásnak! :D

rajta kívül pedig még a virágot és koszorút áruló népségnek, akik bazi jót keresnek rajta.


Én nem szeretem, nincs nyitva semmi, és még csak "jó" dolog se történik különösebben, nem ünneplünk semmit, csak mehetünk temetőbe. Elég lenne 3 évente egyszer, akkor van hangulatom hozzá. Most nincs.

2011. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy nem sokat jelent honnan tudod nekem mit jelent igenis sokat jelent
2011. okt. 29. 21:05
 4/14 A kérdező kommentje:
ilyenkor meg emlékezünk azokról akik már nincsenek velünk és én azért szeretem mert este sötétbe megyünk ki a családommal és és minden sírnál ahol megállunk elmesélnek egy történet arról akire gyertyát vagy mécsest teszünk plusz
2011. okt. 29. 21:09
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Naná. Biztosan sokat jelent, ha ennyire kedvenced. Tudod, annak, akinek halottak napján dolga van a temetőben a családtagja sírjánál, az nem fogja kedvenc ünnepként aposztrofálni.

Jól tippelem, hogy nagyjából maximum 14 éves lehetsz, akinek maximum a déd-, vagy nagyszülei miatt kell évente egyszer kimenni a temetőbe, és baromi jó élményeid vannak ilyenkor, mert összefut a család? Esetleg nagyon kemény vagy a szellemesdi és a halloween miatt? Vagy mindkettő? És jól sejtem, hogy úgyis az lesz a reakció, hogy "nem is"?

2011. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Közben megírtad a válaszod: tehát igazam volt.
2011. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
most miért szólod le a kérdezőt? Neked gyerekként ennél többet jelentett? Ha valaki fiatalként szereti ahogy a család együtt van, örömér leli ezekben a történetekben az inkább némi szociális érzékenységre vall, minek fikázod?
2011. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem Gaahl-nak.
2011. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tudod, nálam nem az vall szociális érzékenységre, hogy "menő" a halottak napját kedvenc ünnepnek titulálni. És igen, nekem kiskoromban is mást jelentett. A fikázástól pedig mérföldekre járok. Ez közel sem leszólás, hanem vélemény. Az én véleményem a kérdésről és a kérdezőről. Ha neked más az álláspontod, ne hozzám intézd, hanem a kérdezőhöz.
2011. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és amiket leírtál rólam egyik sem igaz tehát ha nem ismersz ne szóljál le és amúgy sem ez volt a kérdésem hogy mennyire vagyok ratyi mert ez az egyik kedvenc ünnepem hanem hogy másnak az e?
2011. okt. 30. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!