Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki mit hallott, mi folyik itt...

Ki mit hallott, mi folyik itt Dunaújvárosban? Tényleg már 6 halott fiatal? Hogy engedjem így akárhova is el a lányomat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Le írhatnád, hogy Te mit hallottál. Úgy talán válaszolnának, meg engem is érdekelne.
2010. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát volt egy 16éves Alexandra nevű lány aki már rég eltűnk, reggel iskolába menet. pár hete találták meg a dunaparton fához kikötözve, kivert fogakkal, holtan. a napokban több fiatal halottról is hallottam. pl dunafitt mögött felakasztva. a rómaivárosrészben két halott lányt találtak megszúrkodva.. és most nemtudom hol de egy fiút találtak ugyan úgy kikötözve.. és elvileg ezt egy nyomozótól hallották. az Alexás sztorit a tvben is leadták, atöbbiről meg csak az emberektől hallottam, és nemtudom, h ezek tényleg megtörténtek e.
2010. nov. 27. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Majd megkérdezem egy barátnőmet, akinek a barátja odavalósi, hátha tudja!
2010. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csapvíz... Meg ezek szerint vér...
2010. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A többi biztos nem történt meg, akkor már rég tele lenne vele az Aktív, a Fókusz, a Tények, a Blikk, a Bors meg a többi színvonalas médium.
2010. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én ezt találtam: "Sorozatgyilkostól kell rettegnie a kamaszlányok szüleinek? Újabb halott kamaszlányt találtak a vízparton.


A patak partján találták meg holtan a 16 éves veszprémi lányt Kovács Cintiát.


Két, a környéken sétáló fiatalember december 28-án délután két órakor tett bejelentést arról, hogy Veszprém-Kádárta határában, a Lánczi utca mögött, a patakon túl egy holttestet talált.


Az elhunyt azonosítása megtörtént. A 16 éves veszprémi lányt eltűnése miatt november 13. óta kereste a rendőrség. Az elsődleges intézkedések alapján idegenkezűség gyanúja nem merült fel. A halál pontos okának megállapítása érdekében igazságügyi orvos szakértőt vont be az eljárásba a Veszprémi Rendőrkapitányság. A haláleset körülményeit közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a hatóság.


A szomorú eset sajnos nem egyedi. Alig egy hónapja Dunaújvárosban járókelők találtak rá egy fiatal lány holttestére a Duna-parton, akinek személyazonosságát minden kétséget kizáróan a mai napig nem állapította meg a rendőrség, azonban hivatalosan meg nem erősített információk szerint a nyáron eltűnt 15 éves Víg Alexandra lehet a megtalált lány. Az Ő esetében az orvosszakértő az idegenkezűséget sem tudta kizárni, így gyilkosság miatt nyomoz a rendőrség.


A rejtélyes esetekhez hasonló még Ophelie Bretnacher, és Mester Havaska esete, akiknek a holtteste szintén vízpartról került elő. Mindkét esetben az elsődleges orvosszakértői vélemény szerint nem volt idegenkezűség és közigazgatási eljárás keretében kezelték, illetve lezárták az eseteket. Azonban Ophelie esetében a nemzetközi visszhang hatására, valamint a szülők feljelentése nyomán a Legfőbb Ügyészség emberrablás gyanújával nyomozást rendelt el, ami 2 évvel az eset után még ma is tart.


A 16 életévét már be nem tölthető Víg Alexandra esetében, az ismerősök hozzátartozók egy közösségi oldalon demonstrációt szerveznek, ( [link] melynek célja, hogy a Dunaújvárosi rendőrség előtt egy szál gyertyával tiltakozva követeljék azt, hogy a rendőrség ne tartsa tovább kétségben a helybelieket és a hozzátartozókat, és árulják el, valóban Víg Alexandra e a holtan talált lány, valamint, hogy akár a média segítségével, de mindent kövessenek el a lány gyilkosainak felkutatása érdekében. (A rendőrség honlapján police.hu a mai napig mindkét lány körözése szerepel.) Csellengok.Net


Első képen Kovács Cintia, másodikon Víg Alexandra" [link]

2011. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ez a város....

16 éves vagyok, de komolyan félek elmenni sötétben valahová

tiszta nevetséges h a mai világban már rettegnek kimenni az utcára a lányok

2011. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!