Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt eddig életetek legnagy...

Mi volt eddig életetek legnagyobb lehúzása, amikor nagyon átvertek benneteket anyagilag és csak utólag jöttetetek rá?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos.

Két évig kezelte a cicámat egy szerrel, amiről azt állította, a cica egy genetikai betegsége miatt egész életében szükséges lesz. A két év alatt csaknem háromszázezer forintom ment el a különböző kezelésekre, amiket kitalált, és a rendszeres gyógyszerre.

A második év végén a cicám beteg lett, mikor láttam, hogy a doki érdemben nem tesz semmit, másik orvoshoz vittem. Ő májbetegséget állapított meg, de a cica menthetetlen volt.

Tüzet okádtam a dühtől, mert az új orvos tájékoztatott, hogy az a kezelés, amit a másik doki alkalmazott nála az állítólagos öröklött idegrendszeri betegségére, az semmi nem volt, egy humbug, placeboval tömte a macskát (valami tök ártalmatlan probiotikus szerrel), aminek töredéke nem ért annyit, mint amennyit elkért érte. Szerencsére találkoztam valakivel, aki szintén nagyon hasonlóan szívta meg vele. Feljelentettük az orvost, é mivel anyukám adóellenőr, következő tavasszal véletlenül őt ellenőrizte az APEH. Olyat bukott a csóka, hogy az valami gyönyörű. Máig valamelyik állatklinikán gondozó (de nem gyógyít). És nem sajnálom, nagyon nem, egy pillanatra sem sajnáltam.

2010. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az anyagi kár nem vágott annyira földhöz, mint a macskám elvesztése, ami részben szintén az ő hibája, totojázott, azt mondta, az álkezelés mellékhatása lehet, aztán mikor mégis kezelni kezdte, félrekezelte a cicát. És az a cica nem pótolható, sajna.
2010. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát, az ilyesmi tényleg egy utolsó dolog, az biztos.

Jól tettétek, hogy utólag alátettetek.

:)

Cicádat sajnálom.

2010. nov. 26. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszi :)

És veled mi történt? Neked is van sztorid?

2010. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!