Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Orvosi fűzőt fogok kapni...

Orvosi fűzőt fogok kapni (csúnya, nagy, műanyag). Mennyire nézik meg az emberek a fűzősöket? Akinek van, az póló alatt vagy fölött hordja?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Gumis anyag, végig a derékon tépőzárral, egy megváltás volt, tartotta a súlyomat, nem mind a gerincemre nehezedett, igazából nem érdekelt ki mit mond. Befért póló alá (bár néha levettem, mert elég merev tartást ad)
2010. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

osztálytársnőmnek volt.

az elején nem tudtuk mi az,aztán elmagyarázta,s nemvolt gond,nem cikizte senki.póló alatt hordta,sokáig takargatta,de aztán mikor már tudta az egész osztály akkor már bátran hordta pólón kívűl

2010. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer jött látogatóba egy lány, akinek ilyenje volt. Azt éreztem, hogy nem kellene nagyon nyíltan bámulnom, bár nem tudtam, mi az, titokban megfigyeltem és utána rákerestem, hogy mit is láttam. Semmit nem vett észre belőle. A vicces, hogy a tanáromnak egyáltalán nem tűnt föl, hogy fűző van rajta. Szóval ne aggódj :)
2010. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyukámnak épp most van, sajnos csigolyatörése volt és 4 hétig ebben kell járnia. Hát igen, eléggé megbámulják, sőt még utána is fordulnak, mintha valami űrlény lenne, már engem szokott idegesíteni, hogy milyenek az emberek, meg látom, hogy összesúgtak mögötte. De ez van, mit tehetne. Egyébként ő ruha/ vékony felsőrész felé veszi fel. De mostanában hűvösebb napok voltak, így még egy cippzáros pulcsit is felvett rá. De így is alávett egy vékony felsőrészt. Mihamarabbi gyógyulást, és ne foglalkozz az idióta emberekkel, még nekik is szükségük lehet egyszer ilyen fűzőre.
2010. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt...

hát nem voltam oda érte, póló alatt hordtam, nem nagyon látszott, csak nyáron volt kellemetlen a meleg miatt...

nekem az osztálytársaim (általános suli) nem szóltak be, nem cikiztek, viszont a tesitanárom beszólt, hogy csak azért hordom, hogy felfigyeljenek rám...meg hogy ha tesiórán jobban megdolgoztatott volna, akkor nem kellene ilyen.... hát enyhén kibuktam rajta..... nem hinném, hogy egy gerincferdülést, főleg, ha ilyen komoly, hogy fűző kelljen, egy sima tesiórán magasugrással meg medicinlabda-dobással kezelni lehetne...... sajnos az a baj, hogy sok ilyen hülye tesitanár van, aki nem érti meg, hogy néha a gyógytorna fontosabb...

2010. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyelőre csak azt tudom hogy Cheneau korzettet kapok,még nem készült el. Remélem nem kell sokáig hordanom majd,eléggé barátságtalanul néz ki,és az ilyen "extrák" nélkül is egy iszonyat bemenni suliba mert nem szeretem az osztályom,hát még ha állandóan erről pusmognak.

Az én tesitanárom rendes,mikor mondtam neki hogy fáj a hátam mert ferde,azt mondta nem kell az év hátralévő részében tesiznem,de következő évben járjak gyógytesire.

2010. jún. 24. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!