Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék igazi "jófej"...

Hogyan tudnék igazi "jófej" ember lenni?

Figyelt kérdés

Igazi közösségkovácsoló figura, akinek rengeteg barátja, meg ismerőse van, mindenki meghallgatja, és mindenki kíváncsi a véleményére...

Vagy ilyennek születni kell???


2010. nov. 28. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nevelés kérdése, de nekem valahogy nem jönnek be a mindenkinek talpnyalós bájgúnárok szerintem attól nem lesz több barátja valakinek max csak kedvelni fognak meg jó haverként néznek rád, ugyanúgy az lesz h lesz 2-3 legjobb barátod csak max többen fognak kedvelni... szerintem.

16F

2010. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jófej és talpnyaló között ég és föld a különbség...
2010. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én viszont szeretnék ilyen sok ismerőst meg havert, meghogy legyenek emberek végre akiknek néha eszébe jutok....:S
2010. nov. 28. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Magányos vagy???Szerintem semmi értelme nem lenne annak,ha megjátszanád,hogy te ilyen vagy...Én sem vagyok egy "nagyon nagy arc" de vannak barátaim és biztos neked is vannak...

Ne úgy élj a dologhoz,hogy "engem nem szeret senki"...

Olyannak szeressenek,amilyen vagy...

2010. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sugározz önbizalmat és légy könnyed, mások véleményével szemben is.
2010. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz, néha az ilyen emberek csak azért ilyenek, mert tudják, mikor mit kell mondani, vagyis megjátsszák magukat.
2010. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Önbizalom kérdése az egész. Persze nem kell túlzásba vinni, mert akkor meg az lesz a baj.

És nem kell "bedepizni", elutasítónak lenni a többiekkel szemben, még akkor sem, ha nagyon rossz a kedved.

Velem is ez (volt) a baj, hogy 1-2 dolgon megsértődtem, vagy épp rossz passzban voltam, és ha hívott valahova a baráti társaság, akkor sem mentem.

Szóval próbálj meg sokat emberek között lenni. De ezt se vidd túlzásba, mert nekem például van 1-2 ismerősöm, aki annyira próbálkozik mindenhol ott lenni és mindenkivel jóban lenni, hogy már akkor rosszul leszünk tőle, ha közeledik.

Szóval, mindent csak mértékkel!

2010. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az az érzésem, hogy ki szeretnél bújni a bőrödből, és másmilyen emberré válni. Azt tudom mondani, hogy ennek semmi értelme. Az ember ilyen vagy olyan; tudja bizonyos szinten alakítani önmagát (talán), de alapvetően az ilyesmi nem befolyásolható akarattal. Az meg végképp nem, hogy népszerű légy, hiszen ez rajtad kívülálló körülményeken múlik. Amit tehetsz, hogy elfogadod magad olyannak, amilyen vagy. Biztos, hogy úgy is meg fognak szeretni, sőt, valószínűbb, hogy a természetes önmagadért fognak megkedvelni. Az emberek megérzik, ha valaki megjátssza magát, ha görcsöl, hogy őt vajon szeretik-e. És még ha kedvelnek is, nem fognak olyan értelemben tisztelni, mert úgy fogják érezni, kepesztesz a szeretetükért. Ha szereztél barátokat, utána már csak rajtad áll, hogy megpróbálj közös programokat összehozni.
2010. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!