Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy az ember belefárad az igazi keresésébe?

Figyelt kérdés
Jelenleg van párom, de ha vége lenne akkor úgy érezném, már most is úgy érzem, hogy belefáradtam a keresésbe és abba, hogy megint megismertessem magamat a másikkal és nem biztos hogy tudnék újra megnyílni másnak.Én már nyugalomra és biztonságra vágyom,tudni h. valakinek én vagyok az igazi és nekem is párom.A jelenlegi persze nem a végét járja,de van amikor úgy összeveszünk, h. félek h.ez nem fog örökre tartani.Sok rossz kapcsolatom volt és eddig ez mondhato a legjobbnak, bár nem mondom h. tökéletes,de sok olyan pozitív dolog van ami miatt mondhatom, hogy tudnék vele együtt élni, bár sajnos rossz dolgok is vannak,de gondolom én se vagyok tökéletes.
2011. júl. 18. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
persze h van...
2011. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van hát. az életben szinte mindenre van példa.
2011. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És van erre vmi gyógymód?
2011. júl. 18. 11:47
 4/6 Vree ***** válasza:
Élj egyedül?
2011. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De pont az a baj, h. én már egy nyugodt párkapcsolatra vágyom,de úgy tűnik a mostani sem fog örökké tartani viszont már belefáradtam a keresgélésbe és abba h. újra meg tudjak bízni valakibe...
2011. júl. 18. 13:29
 6/6 Zlai válasza:
egy tökéletes kapcsolathoz 2 tökéletesen passzoló ember kell, ha nem illenek össze akkor defektes lesz, lesznek rázos pillanatok, de soha nem fogod a csucson érezni magad, keress olyat akivel megértitek egymást, barátságbol születnek a legjobb kapcsolatok
2013. jún. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!