Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk, van olyan lánybarátotok,...

Fiúk, van olyan lánybarátotok, akivel sokszor megölelitek egymást, vagy puszit ad nektek (nem üdvözlő, hanem igazi), akár nyílvánosan, sok ember előtt? Még akkor is, ha mindkettőtöknek komoly kapcsolata van emellett?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok ezekről a lányokról? Helyén való ez, ha tényleg jó barátok vagytok? (szerintem nincs vele semmi baj) Az már sok ha az öletekbe ül? És mit gondolnátok ha mondjuk tudnátok róla, hogy az apja sosem szeretgette mikor kicsi volt? Ti is hasonló természetességel ölelitek meg őket stb?

Érdeklődöm, mert nekem nincs senki fiú akivel iylen kapcsolatom lenne.

Lányok ti is írhattok tapasztalatot véleményt, sztorit.:)


2008. dec. 15. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
barátnőm 15 éves, haverunk 13 és szájra szoktak puszit adni egymásnak :) , a barátnőm soha nem járna tőle kisebbel , szóval csak haverok,és nem lesz köztük semmi :)
2008. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
28 éves férjes asszony vagyok. Van egy barátom / csak barát / 36 éves. Sokszor megöleljük egymást. Ebben mi a furcsa? Van hogy csak úgy puszit nyomunk egymás arcára, ha úgy tartja kedvünk. Férjemet ez nem zavarja, tudja, hogy milyen viszony van köztünk. Nekem Ő olyan, mintha a testvérem lenne.
2008. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Én is mindig ölelgetem azt a lányt aki a legfontosabb, de barátságnál többet sosem akarunk mert az mindent elrontana
2008. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
nekem nincs vele bajom, csak egy idő után már túlzás... Egy oszt. társam minden szünetben ölelget egy 1 évvel fiatalabb gyereket, aki meg is fogdossa, meg lecsókolja, meg tapizza, szal ilyenek... na EZ ,ár túlzás
2008. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem ilyenre gondlok. Az biztos nem barátság csak kamaszgerjedelem. Köszönöm a válaszokat.:D
2008. dec. 15. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

nekem volt ilyen fiuismerosom, akivel ennyire meghitt viszonyban voltunk, de nem voltam "veszelyben", mert a fiukat szerette :D


a mostani fiu baratommal nincs ez, nem az a fajta, es nem is hianyzik tőle. amikor nalunk alszik, akkor esti puszi, meg amikor jon, meg o az egyetlen a férjemen kivul aki letapizhatja a hasam (7 honapos terhes vagyok), de azt se rendszeresen, hanem amikor megvan a "pillanat".


egyebkent sok ilyen baratom volt regebben, olelgetos, de minddel megjartam, mert labilisak lettek, es vagy nagyon kotodtek, vagy tobbet akartak, en meg nem. nekem hianyzik neha, de azt hiszem jobb igy.

2008. dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én régebben mindig megöleltem a legjobb fiú és lánybarátaimat. a mostani barátom viszont ezekre nagyon féltékeny...mindig eltúlozza a helyzetet.

kiatlálta,hogy a 8 éve legjobb fiúbarátom,akit már akkor simertem,amikor még őt nem is,biztos azért ölelget,nert meg akar húzni.


szerintem nincs gond vele,ha tényleg baráti ölelésről van szó,de sajnos sokan nem így gondolják.

2008. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Igaz én 11 éves vagyok, de bátyám 19 na szóval ők mindig agynak egymásnak puszit csak úgy... Mindenki előtt buszmegállóban... És nem hiszem, hogy szerelem lenne :D Csak előttem nincs csók.. mert, hogy minden lánnyal ezt csinálja ... Hány éves lennél? Szerintem 20 nem multál el :)
2009. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!