Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bárcsak Amerikainak születtem...

Bárcsak Amerikainak születtem volna. Te is ezt gondolod?

Figyelt kérdés
Nekem már elegem van Magyarországból,elősször Gyurcsány volt a miniszter most meg Orbán,azthittem h Orbán sokkal jobb lesz de tévedtem. Itt egyszerüen hülyék az emberek, tele vagyunk cigányokkal, stb.... Amerikába igaz h Négerek vannak de azok nem oylanok mint a cigányok. Meg ott minden Csatorna eredeti PL: Comedy Central. Most nyugodtan nézzetek hülyének de én ezt gondolom erről az országról.... Ti is ezt gondoljátok?
2010. nov. 29. 09:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és ott vannak tengerek,szép helyek stb... És nem iylen csöves,piszkos hely mint Pest.
2010. nov. 29. 09:15
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, nem tartunk vissza.
2010. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Mo. nem a legjobb, de az USÁban sem élnék... Folyton rettegni, mikor melyik ország fog letámadni... Sok felesleges és hülye törvény (nézz utána mik vannak, itteniek kispályások). Ismerek egy srácot, aki óceánparti államban lakik, de a parton még életében nem járt, lassan 30éves pedig. Ott is vannak csórók, és sokkal nagyobb a differencia. Ha orvosi ellátást akarsz, keményen ki kell fizetned. Az emberek eltompult hülyék, akik beképzeltek, arra verik a nyálukat, hogy ők biza amerikaiak. Az oktatás az átlagot elnézve igen szánalmas. Persze aki tanulni akar, annak jobbak a lehetőségei.

De a négerezéseddel te csak egy kisstílű proli lennél, tehát semmivel jobb helyzetben nem lennél. Ja és egy ilyen kiírásért már rég perelnének. Az adataidat kinyomozni könnyű munka, a rasszista kijelentésedért pedig már rég az egyik "niggernél" lenne az egész vagyonod. Álomba illő... :D

2010. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Mit keresel még itt, ha annyira rossz?
2010. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
71%
Egy átlagamerikai értelmi színvonala nem éri el egy delfinét, ráadásul olyan szinten felületes emberek, hogy örülj, hogy itt élhetsz a kelet európai putriban.
2010. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

hatalmas problémák...


tudod mit? menjél, tényleg nem marasztal senki!

azért mert messze van, még nem jelenti azt, hogy kolbászból van a kerítés...

2010. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
na megint egy IQbajnok fiatal aki elhisz mindent amit a tvben lat de eleteben nem volt meg amerikaban es nem ismer egy amerikait sem.semmi penzert nem lennek amerikai, az elelmes okos ember boldogul barhol aki meg csak rinyal az amerikabanis csak rinyalna.
2010. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... Mit is kívánhat többet egy ember, mint az eredeti Comedy Central-t...
2010. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
egyet értek, jó lenne kiköltözni, csak olyan bonyolult procedura, aztán az angolt sem ártana profi módon beszélni.
2010. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Én Magyarnak születtem és az is maradok. Igen sokan azt hiszik, ott aztán kolbászból van a kerítés. És amikor vad egyedül ott leszel, az álmaid kapujában, eszedbe jut hova is tartoztál. Mert senki, de senki nem fog neked segíteni, az biztos. Igen kiváló szakembereket ismerek a négerek köréből. Éppen olyan emberek mint bárki más. Az előítéleteddel meg húzzál ki a jó francos francba, de ott kint aztán ne nagyon hangoztasd faji véleményedet, mert könnyen jól megruházhatnak érte.
2010. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!