Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen egy erkölcsileg tisztes...

Milyen egy erkölcsileg tisztességes lány?

Figyelt kérdés
Főleg fiúk véleménye érdekel.
2009. ápr. 6. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Elsosorban nem "ku..vas" nem oltozkodik kirivoan. nem folyik a szajabol a goromba, nem eppen ember ele valo "meno" szoveg. Aranyos, kedves...

szerintem igy nemnagyon lehet meghatarozni. Mindenkeppen nem a "szentfazakakra" gondoltam...

2009. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
olyan lány aki nem pasizik csak azért, hogy ne maradjon le a többiektől, aki csak akkor fekszik le valakivel, ha igazán szereti, és megfontoltan hozza meg ezt a döntést, aki a jövendőbelijét keresi, nem az aktuális pasit, csak hogy legyen, aki nem próbál megbotránkoztatni másokat sem öltözékével sem viselkedésével, aki tisztelettudó és segítőkész, aki kedvesen bánik mindenkivel és még a rosszakaróival sem beszél csúnyán, aki nem tesz tönkre másokat a saját hasznáért, tehát becsületes
2009. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Én lány vagyok, de azért válaszolok.

Szerintem ebbe a fogalomba belefér az a lány is, aki nem éppen a "jövendőbelijét" keresi, hiszen valljuk be, egy 17-19 éves lány nem feltétlen így gondolkodik.


De semmiképpen se feküdjön le minden jött-menttel, szórakozóhelyen csak mértékkel igyon, ne öltözzön, beszéljen, viselkedjen közönségesen.


Mosolyogjon sokat, legyen segítőkész.

2009. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanolyan, mint bármilyen erkölcsileg tiszta ember.
2009. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan mint egy erkölcsileg tiszta fiú.
2009. ápr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!