Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen a legjobb barátnő?...

Ilyen a legjobb barátnő? Érdemes egyáltalán foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Lehet mások szerint ez nem egy nagy probléma de nekem sajnos az hisz őt tartottam a legjobb barátnőmnek.

Valahogy már nem olyan mint régen, ha van pasija állandóan megváltozik, nekem is van barátom, de én többre tartom a barátságot mint a szerelmet,hisz mióta mi barátnők vagyunk ő már nem tudom hanyadik pasiját növi.Szó mi szó a lényeg hogy elhanyagol, állandóan leráz stb.

Másik problémám hogy valamelyik nap nagyon csúszós volt az út, nekem gerincműtétem volt,3an voltunk ők ketten már nem tudom hány méterre jártak nekem meg szólogattak befele hogy úgy megyek mint egy nyugdíjas és megsem vártak pedig nem szeretném eltörni a lábam sem és azt sem hogy bajom legyen.

Ami nagyon be tett hogy tegnap úgy volt hogy mi visszük be kocsival főpróbára írosgatta hogy tuti jöhet e velünk stb írtam igen,de végül írt hogy mégsem kell bevinni beviszi már, mikor odaértem köszöntünk megkérdeztem hogy elkísér-e mosdóba mondja nem mert akkor neki is pisilnie kell majd, itt éreztem hogy ő már nem olyan mint régen máskor mindig elkísértük egymást nem volt ebből baj, most viszont letojta mivan velem, viszont este már ő nagy bajba volt mert kiderült valami amitől fél és írta nekem én pedig elláttam tanáccsal mint mindig,akárhányszor baja volt én mindig mellette voltam meghallgattam, de ha nekem volt rá szükségem ő soha nem volt ott,még tanácsot sem ad, ha elpanaszoltam magam, ő már újságolt helyette valami mást.

Én 18 vagyok ő 20éves osztálytársak vagyunk.


2010. dec. 3. 10:03
 1/3 199303 válasza:
hát szerintem azért nem éppen ilyen egy legjobb barátnö:/ szerintem illik egymást meghallgatni meg ilyenek. és ha tényleg a legjobb barátnöd azért a pasik miatt nem kéne téged leráznia, meg persze mondtad h volt egy mütéted ahogy olvastam elég komoly mütét avval eleven tényleg nem szabad ugy rohangálnod nehogy baj legyen! és szerintem ezt egy igazi barát azért megérthetné. tudom te a lejobb barátnödnek gondolod de szerintem gondold át a dolgokat lehet nem is a legjobb barátnöjének tart már tééged csak egy sima barátnak aki meghalgatja és segit neki a bajban 17/L
2010. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, ő előbbre tartja a szerelmet a barátságnál. Ez normális. Valaki így van vele, valaki úgy, mint te. A rózsaszín függöny sokszor eltakar sokmindent és a feledés homályába tol. Meg kellene hallgatnia ez igaz. De lehet, hogy 20 évesen kinőtt abból, hogy együtt járjatok pisilni.

Beszélgess el vele ezekről a dolgokról.

2010. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor kellesz neki mikor szükságe van rád,mikor bajba van,amúgy meg teher vagy neki,leszar...Szerinted ez barátság,legfeljebb érdek...
2010. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!