Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ebbe bele szólhat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebbe bele szólhat, vagy bele kellene szóljon egy legjobb barátnő?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmet most készül eljegyezni a párja. A gond csak az, hogy a lány csak menekül ebbe a kapcsolatba. Volt egy hosszú kapcsolata, imádta a srácot, de a srác megcsalta. Ez neki óriási trauma volt. Nem sokkal szakítás után találkozott jelenlegi párjával aki más nemzetiségű (nem írom milyen, mert nem is ezen van a lényeg, viszont minden gond ebből adódik...) A lány nem boldog, ezt nem irigységből mondom, tényleg a szívem szakad meg érte...a srác rá akarja erőltetni a saját kultúráját, olyan szinten, hogy már kijelentette, hogy a gyermekek olyan vallásúak lesznek mint ő, a gyermek első három évben nem hallhatja az anyanyelvét, olyan iskolába kell járjon amilyen nyelvű az apa. Természetesen odaköltöznek ahol a srác lakik...A lány véleményét ki sem kéri...Ő meg csak hallgat...sokszor elkeseredik és kiönti a szívét nekem, hogy így mi lesz vele...a srác szülei szintén ilyenek, nagyon nacionalista az egész banda...

Most eljegyzésre készül a srác, kicsit azt érzem beszélnem kellene a barátnőmmel, de nem akarom megbántani, meg amúgy is elég kényes téma, nem tudom, hogy lehet ezzel előhuzakodni...:-STényleg nem tehetek semmit?:-S


2011. márc. 1. 16:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki is szar, akkor miért nem lép?
2011. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%

Beleszólni nem lehet. A barátnőd érzi, hogy nem az igazi, de az ő döntése.

Néhány okos kérdés, amin eltűnődhetne, azonban lehet, hogy nem ártana.

A döntést azonban neki kell meghoznia. Ha nem így történik, hanem látszólag a te nyomásodra igen, vagy nem, akkor mindenképp te van a hibás.

2011. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs, de ha ilyen hülye a barátnőd, akkor itt már nem tehetsz semmit.
2011. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg akkor vagy szar barátnő, ha rosszban nem teszed oda magad.


Igen, ez a dolgod, hogy a rosszban is ott légy. Mond el neki ,hogy egy rosszul végződött kapcsolat után egy még szarabba rohan?! Most neked kell felnyitnod a kis szemét, akkor is, ha ezek után te leszel a rossz. Ha igaz barátnő vagy, akkor igen is megmondhatod a véleményedet.


21/L

2011. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem okvetlen beszélj vele! Lépnie kell! Anyukám is járt egy más nemzetiségű fiúval, aki hasonlókat jelentgetett ki, és anyukám elhagyta. Én meg azóta csókolom a kezeit, hogy nem azt a nacionalista nyálgépet, hanem aput választotta!

Mondd el neki, hogy gondoljon a gyerekeire is ha majd lesznek. Ne legyen ilyen, mert ha tényleg csak menekül, akkor annak nem lesz jó vége... biztos fiatal még, találni fog magának új barátot, ne féljen :) De okvetlen beszélj vele erről. :)

2011. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát gondolom valami arab lehet a fiú, ők sajnos ilyenek és ez még csak a kezdet. Őszintén én ha a legjobb barátnőm lenne ha nem is bele szólnék, de elmondanám a véleményem. Elmondanám mit kell erről a kúltúráról tudni ( Olvasd el a Lányom nélkül soha) Ott egy Amerikai nő ment hozzá egy Iráni férfihoz. De a végső döntést neki kell meghozni. Próbáld megszerezni filmen ezt a történetet. Tanúlságos. Én éltem közöttük és ők ilyenek. Ilyen a neveltetésük. Szerintem egy magyar ( szabadabb) szellemben nevelt ember ezt nem bírja ki. Szembesíteni kéne vele, hogy ha így dönt akkor mi lesz lehet a következménye. Most még nem jegyezték el, de náluk már az eljegyzés felrúgása is mondhatni halálos bűn.Érdekes az Iszlám vallás, szerintem komolyan beleszólni nem tudsz, de segíthetsz neki azzal ha elbeszélgetsz vele, rávilágítasz a dolgokra. Sajnos mindenki a saját életét szúrja el, de lehet, hogy tudsz neki segíteni és még időben felnyitod a szemét.
2011. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Beleszólhatsz nyugodtan, de ha a saját érzéseire se hallgat (meg gondolom, a szülei se örülnek ennek a kapcsolatnak), akkor rád se fog.
2011. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok a srác nem arab. Szóval ez a veszély nem áll fenn. De nem ezt a világot álmodta meg sem magának sem a gyermekeinek. Már alapból valaki hogy mond olyat a kedvesének, hogy a gyermekeivel nem beszélhet a saját nyelvén?????

A lány bezzeg beszéli a srác nyelvét, a srác egy év alatt 3 magyar szót volt képes megtanulni...

2011. márc. 1. 16:50
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én irtam hogy talán arab, de ez akkor sem fair. Nyissa fel a szemét a barátnőd, milyen kapcsolat az amelyben minden csak a másik ízlése szerint történik. És mi az hogy a gyermek nem tanulhatja meg az anya nyelvét csak az apa nyelvét. Hát csak annyit tudsz tenni, hogy felteszed a barátnődnek, hogy oké valaki megcsalta, de biztos, hogy ilyen életet akar magának. Az ilyen ember ugyanúgy simán megcsalhatja, mert neki mindent szabad úgy gondolja. Akkor ne vegyen el magyar nőt ha ennyire nacionalista. Ezek szerint nem szereti igazán a lányt.
2011. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsot adhatsz.
2011. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!