Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyire megutálni...

Hogy lehet ennyire megutálni embereket?

Figyelt kérdés
Gyortsétteremben dolgozom kasszásként.. és egyszerűen meggyűlőltem az embereket. Ez csak a magyar emberekre igaz, hogy lenézőek, bunkóak, és semmi életkedvvel nem rendelkeznek? Ez valami hihetetlen, hogy mekkora tajparaszt emberek vannak... és a vendégek 95%-a ilyen.
2010. dec. 3. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Fáradtság teszi. Nem könnyű 1nap 200embernek a kedvében járni úgy h 1ik kezed a pénzem legyen a szemeid meg a vendégeken..

Majd megszokod.

18/F

2010. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Az 1.-nek nagyon sok mindenben igaza van.

Viszont én abból indulok ki, ha Magyarországon jól tudna élni az ember ( pl jól megfizető állások nem minimálbérrel; könnyebben lehetne viszonylag jó álláshoz jutni ) akkor nem lenne ennyi ingerült , bunk.ó ember.

Szerintem legalábbis. Lehet, rosszúl látom a helyzetet.

...

2010. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy egyedül, van egy-két pénztáros imserősöm, ugyan erre panaszkodnak.
2010. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Sok helyen ez van még,emberi mentalitás....nemcsak magyar
2010. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek emberi tulajdonságok, külföldiben is van bőven, meg olyan népcsoport is, hogy a stílusuk inkább otromba, mint finom, de ők így szokták meg, pl: olaszok.Unokatesóm férje olasz, egy úriember, minden túlzás nélkül, de mikor beszélgetnek, annyira hangosan, akkora lendülettel mondják a magukét, hogy mindig azt hiszem, veszekednek.

:)

Egyébként nem gondolnám, hogy az anyagiak miatt van rosszkedvük az embereknek, gyakran pont a jómódúak otrombák és mindenkin átgázolók, és a szegényebbek kedvesek.

2010. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem próbáltad ki még milyen angoloknak külföldi munkaerőként dolgozni :) Na az aztán a lenézés :) Amikor megkapod, hogy ne dobd be a szórólapot, aztán ha védekezel, hogy erre kapsz fizetést, akkor a képedbe vágják, hogy dögölj éhen :)


Amúgy meg ez az orvos tipikus problémája: egy idő után már biztos benne, hogy csak beteg ember van a világon, mert mással nem találkozik.



Én is voltam kasszás, Tesco-ban :) Próbálj meg nem foglalkozni vele. Nem egyszerű, tudom, de ez a szakma ezzel jár :) A hátuk mögött magadban nyugodtan röhögj.


Kedvenc, saját sztorym az emberi bunkóságról: Bácsi megérkezik kasszához, vesz egy darab, 3000 Ft körüli szalámit. Este tíz óra, kasszazárás előtti utolsó ember. Köszönni nem köszön, ellenben magasan elnéz a fejem fölött. Azért én köszöntem, lehúztam a szalámit. Még mielőtt a mágnes padhoz ért volna, a csávó lecsap rá, kikapja a kezemből a kasszánál. Nézzek rá, de meg se nyikkan. Mondom az összeget, hozzám vág egy húszezrest. Kérdem, nincs apró? Erre rámmorog, hogy szerintem mi ő, pénzváltó? Hát mondom jólvan, bonthattam fel a rolni százast, hogy vissza tudjak adni. Visszaadom neki a pénzt, meg sem várta a blokkot, elrohant. Egészen a bejáratig jutott, ahol beriasztott, mert nem volt időm lehúzni azt a védőcsíkot :) És persze a biztonsági, aki zárta a sorom szép komótosan utánasétált, majd negyed órát szívatták, mire visszajött hozzám a blokkért, közben meg vidáman röhögött, hogy na, bunkónak lenni megéri :))


Ne foglalkozz velük. Neked ez a munkád, ne vedd magadra :) Legyen fennhéjazó, bunkó, tapló, paraszt, te csak legyél kedves, úgyis ő húzza végül a rövidebbet :D

2010. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Majdnem 30km-t utazok suliba és vissza...tömegközlekedéssel, és megutáltam a magyar embereket. Tudom, hogy ez meg a te szemszögöd különbözik, de nem vagy egyedül. : S
2010. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak vicces. Én vásárló vagyok, és a pénztárosokat szoktam bunkónak tartani nálunk, állandóan lenéznek, flegmán mondja, hogy mennyit fizessek stb. :D

Ezzel most nem szidni akarok senkit, csak vicces, hogy nálam pont fordítva van.

2010. dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

mondanál példát hogy lehet bukóan viselkedni a pénztárossal?


nálam ennyiből áll a vásárlás

-1200ft lesz

-oda adom a pénzt

-megkapom a vissza járót

-Köszönöm Viszlát

2010. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, most képzeld el: Nem köszönsz, nem adod, hanem odalököd neki a pénzt, nem köszönöd meg, és mindeközben mereven bámulod a plafont, ezzel is kifejezve a lenézésedet.
2010. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!