Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen, és hogyan lehetne...

Miért ilyen, és hogyan lehetne vele össze barátkozni vagy valami? (lenn)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam (fiu) aki nem beszél soha..ha a tanár kérdezi sem válaszol,ugy mond senkinek a suliban vannak barátai de azokhoz sem beszel..csak papirra ir.. nem tudom hogy lehetne meg közeliteni hogy barátja legyek,sajnálom néha.. Otthoni gondja nem hiszem hogy van mert jólélnek.. másabb mint a többiek..énis másabb vagyok és mi ketten kitününk de én beszélek meg minden mint egy normalis gyerek.. :D másképpen néz rám mint a többiekre.. engem viszonylag megszokott.. de nem tudom hogy hogy kellene vele barátkozni..órán nem néz a tanárra sem.. meg á fura az egész gyerek ugy ahogy van. x'd

Ha valakinek van bármi ötlete,irjoon!

13\L


2010. dec. 5. 20:22
 1/9 A kérdező kommentje:
beszél* második sor. : )
2010. dec. 5. 20:27
 2/9 A kérdező kommentje:
óh és : csak egész nap csak mereven ül, néz a semmibe, nem szól senkihez, továbbá nem is válaszol senkinek, még a tanárnak sem..és azt hiszem hogy nagyon súlyos a heyzet... :(
2010. dec. 5. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Tud beszélni? Mert ha soha nem hallottad még beszélni, akkor az is benne van a pakliban, hogy néma.
2010. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szünetbe menj hozzá oda, hívd el valahová(pl. nem akarsz egyedül menni, barátnők nem érnek rá), aztán már megy mint a karikacsapás

Sok sikert!

2010. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen tud beszélni mert mondta az egyik lány hogy vissza válaszolt neki 1x 8 év alatt.... meg h tesojához beszél 1x láttak a plázában..

nem hiszem h jönne..nagyon félénk.. :S

2010. dec. 5. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha tud beszélni, mégsem teszi, hanem játsza az autistát, akkor lehet hagynod kellene a 'csába. CSak egy kretén viselkedik így.. már bocsi.
2010. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nemhiszem.. szerintem lelki gondjai vannak vagy mittom én. inkább hagyom, de már néha idegesit h valaki szol hozzá azt sehol semmi..x'dd
2010. dec. 5. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki. Mármint ne beszélgess vele, hanem írd le a mondandódat, ahogy ő is szokta :) Benne van a pakliban, hogy sértésnek veszi,de szerintem jót mosolyog rajta.:)
2010. dec. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jah gondolom..
2010. dec. 12. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!